Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hisztek a nő és férfi közötti...

Hisztek a nő és férfi közötti barátságban, ami testi érintkezés nélkül is mindig barátság marad?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha a nő és f!szi nem egymás esetei. Más szóval valamelyik "ronda". Bocsánat, ezt én így vettem észre.
2013. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, én is így vettem észre
2013. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. 8 éve tart egy ilyen barátságom, soha nem volt szó róla, hogy ketten összejönnénk. Neki van barátnője, nekem vőlegényem van.
2013. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Létezik, de kizárólag akkor, ha nem egymás esetei, és semmi testi vonzalom sincs köztük. Ha mégis van, akkor meg lehet barátság extrákkal, amiből könnyen szerelem lesz (persze van kivétel).
2013. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Férfi és nő közt barátság nincs!legyen az ember ronda vagy sem!Ez a férfi -nő barátság ez csak a nők vagy a csajok hülyesége...
2013. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nekem hogy van egy csomó férfi barátom nő létemre? :D
2013. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Mert megakarnak dugni!

Lehet hogy Te nem akarsz tőlük semmit,de ez általában egyoldalú,és csak a csajoknak vannak ilyen pasibarát igényeik...Nekem is van egy csomó nő aki azt hiszi hogy a barátja vagyok....De ezt inkább hagyjuk :)

2013. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor jól vettem észre,mert én is ezt tapasztaltam,hogy nem létezik...:D csak biztos akartam lenni benne :)
2013. júl. 29. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszek benne egyáltalán. Ha volt is közelebbi fiúbarátom, én mindig elgondolkodtam -ha csak egy pillanatra is- hogy mi lenne ha.... hiszen egy remek ember, és közel engedtem magamhoz.. és szerintem ez minden ember fejében megfordul ha egy olyan emberrel találkozik az életben akivel feltétel nélkül megértik egymást. Kár tagadni. És egyáltalán nem számít a külső, ha két ember egy húron pendül.
2013. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most azért, mert megfordul az emberek fejébe, hogy mi lenne, ha...nem egyenlő azzal, hogy nem lehet barátság férfi és nő között.
2013. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!