Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert kellene ezert szegyeljem...

Miert kellene ezert szegyeljem magamat? 22L

Figyelt kérdés

Bulizni voltunk az egyik baratnommel, es berugtam kicsit. Emlekszem mindenre, viszonta baratja rahaszkodott hozza, hogy hazakiserjen. Ezt persze par embernek el is mondta a srac, hogy haza kellett hozzon.

Kerdem en, mig fiatal az ember nem rughat kicsit ki a hambol? Mi ebben olyan nagy szam?


2015. aug. 16. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Inkább azt szégyeldd, hoyg ilyen ny**rékokkal barátkozol, aki azt hazudja, hogy úgy kellett hazavigyen téged.


Az alkalmi bulizásban és ivásban nincs semmi rossz.

2015. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tegyuk fel tenyleg berugtal es haza kellett kiserni mindenkepp. Akkor is, ebbe mi is a szegyellni valo? Hogy fiatal vagy es berugtal? vannak nalad fiatalabbak, akik egy rgy italozas utan mentoautoval mennek gyomormosasra, ok megsem szegyenlik, sot. Semmi okod szegyenkezni, az a csavo meg egy nyomorek
2015. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja amugy kajak nem kell szégyelned, az előzőnek igaza van, tapasztalatból mondom, mondjuk szerencsére nem én mentem gyomormosásra :) 17/F
2015. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác úgy mesélte másoknak, hogy egyenesen az ágyig vitt téged. Más esetben tök természetes az, hogy hazakísérik egymást a barátok, mert így kisebb eséllyel történik baj. Akkor is így kellene tenni, ha nem iszogatós buli volt.
2015. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 intrepid ***** válasza:
Hazakisért, nem hazavitt, nehogy bajod essen. Nagy különbség. Én férfi vagyok, egyetlen egyszer két hölgykolléga buli után gyakorlatilag hazarángatott. Zárt közösség a miénk, mindenki mindent tud a másikról,ennek is híre ment, mégsem történt semmi. Mégcsak nem is nevetgéltek rajtam a hátam mögött. Látszik, nem szoktál rendszeresen inni, azokkal akik rutinos ivók, ritkán szokott ilyen "baleset" előfordulni.
2015. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, tudjátok? Egy meglett férfi is undorító, elviselhetetlen részegen! Hát még egy tini szuka, akinek most esett le a tojáshéj a fenekéről! Az ilyenek miatt fogják az emberre hogy erőszaktevő! Nem a pia tesz jó csajjá, hanem az, ha ellent tudsz neki állni!
2015. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly egyszer én is eléggé berúgtam, hogy vállon kellett hazahozni. Nem tudtam, hol a határ, mivel nem szoktam piálni. Nincs ebben semmi nagy dolog, előfordul. Az meg kit érdekel, ki mit gondol.
2015. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!