Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 180 cm-es lány vagyok. Imádom...

180 cm-es lány vagyok. Imádom a magassarkút, mi legyen?

Figyelt kérdés
Van vagy 7-8 magassarkúm (5-10 cm). Nagyon szeretem őket. Kényelmesek, szépek nem tudok megválni tőlük. Vékony is vagyok, összességében szép látvány magassarkúval. Ugyanakkor kirívó is. Elég hülyén érzem magam sokszor, hogy mindenkinek a feje tetejét nézem legyen fiú vagy lány. Érdekel mások véleménye. Ha veletek szembe jön egy ilyen lány mit gondoltok róla? Sokszor bámulnak meg és félek rosszat gondolnak. Persze lehet köztük 1-2 akinek tetszek, de a magasságom úgyis mindenkit elrettent. Barátom se volt még és nem is próbálkoznak. Lehet emiatt? 19/L

2015. aug. 16. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor viseld, magadnak felelj meg, ne másnak. Tuti lesz majd barátod, emiatt ne aggódj. Hamarabb képzelem el azt, hogy túlságosa jól nézel ki, s emiatt nem "mernek" leszólítani. :D
2015. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vannak magas férfiak, szóval hol itt a probléma? Itt igazából az önbizalmaddal vannak inkább gondok. Az meg, hogy a kisemberek mit mondanak, ne érdekeljen. Foglalkozzanak a saját magasságukban lévő dolgokkal.
2015. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Én ia hordok magassarkút, bár 10 centiset nem, mert nem tudok benne járni :) nyugdtan hord. Ma már rengeteg magas fiú van, mwglesz majd a te párod is.
2015. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Itt nem a magassággal, hanem az önbizalommal lesz probléma.
2015. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem nézem az embereket, ha szembejönnél, valószínűleg észre sem vennélek. Amikor ruhaboltban dolgoztam, láttam elég "csodabogarat", úgyhogy immunis vagyok még a feltűnő jelenségekre is (értem ezalatt a rózsaszínre festett vagy félig leborotvált hajat; sok piercinget, Amy Winehouse sminket, stb.), te meg csak kicsit magasabb vagy az átlagnál.


"félek rosszat gondolnak" Nem vagy kicsit paranoiás? Már miért gondolna bárki rosszat? Tehetsz a magasságodról? Nem. Ne komplikáld túl, biztos van olyan, aki megjegyzi magában, hogy "hú, de magasra nőttél", de ez sem rossz gondolat, csak ténymegállapítás.

2015. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Ne hallgass rájuk, biztos jól áll meg minden de kevés fiú szereti a nála magasabb csajokat, bejönnél nekik ígyis, de nemjó ha túl magason vagy, meg minek magasítani téged, jól vagy úgy, ahogy vagy, vagy ha nagyon akarsz akkor ne olyan gigászi sarkút vegyél fel, inkább valami max 3-4 cm-es sarkút mert az még tán belefér
2015. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Fingkirály ***** válasza:
én speciel 4 centivel kevesebb vagyok, ha felveszed a magassarkút akkor akár tizennéggyel is, mégsem ijedek meg tőled, imádom a magas csajokat :)
2015. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 gondolom akkor barátod is hamarabb lessz
2015. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a magassarkú miatt nem próbálkoznak-e. :D


Ahogy olvastam a kérdésed vastagon szedett részét, akaratlanul is elmosolyodtam. Mi legyen? :D


Személy szerint tetszenek a magas nők. Ha nem próbálkoznak nálad férfiak, akkor az többségében nem a te hibád lesz. Ennél többet ennyi infóval nem mondhatunk. :)

2015. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenkor azt szoktam gondolni, hogy kiszabadult a zsiráf az állatkertből.
2015. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!