Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, csak én vagyok egyedül...

Fiúk, csak én vagyok egyedül az erősebbik nem közül, aki nem tart szexinek magassarkút egy nőn?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, kiráz a hideg ha megyek az utcán, és egy átlagos lányon magassarkút látok. Alkalmakkor tudom elképzelni csak, pl buli meg ilyenek, ráadásul sokat olvastam hogy nagyon kényelmetlen is. Viszont imádom azokat a lányokat, akik tornacipőt, meg sportcipőt hordanak, én azt tartom szexinek... :P

Van akinek ugyan ez a véleménye? :)



2015. aug. 13. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
baratom mindig vinnyog ha magassarkut veszek fel, nem tetszik neki. o is conversebe lat szivesen, szandiban, es balerina cipoben. szerinte akkor cuki vagyok
2015. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%

Én is rühellem a magassarkút, de a tornacsukát is.

A sportcipő ok.

Vagy valami kis kényelmes topánka.

30/F

2015. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
magassarkú szexi
2015. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#2 a te korosztályodnak nem is állna jól a tornacipő :)

Én korosztályom sajnos azt mondja hogy a 14-15 éveseknek való, pedig szerintem egy 20 éves lány is szexi tud lenni benne. :) (18F)

2015. aug. 13. 20:15
 5/23 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem én se ha egy nő mindenhova magassarkúba jár, de ha alkalmanként vesz csak fel, mondjuk színházba, szórakozóhelyen vagy mondjuk bármilyen elegánsabb öltözetet megkövetelő helyen, akkor nem gond. :)
2015. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még a válaszok, hagy teljen be legalább 3 oldal... :)


Meg kérem, olyanok ne válaszoljanak akiknek tetszik, nem akarok vitát hogy szexi-nem szexi! Csak arra vagyok kiváncsi, aki nem tartja szexinek a tornacipőt! :)

2015. aug. 13. 20:18
 7/23 A kérdező kommentje:
Bocsána, aki nem tartja szexinek a magassarkút, félre írtam... :D elnézést :D
2015. aug. 13. 20:19
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
felnőtt férfiak között nem nagyon akad olyan, akinek ne tetszene. a magassarkú mindenkinek jól áll.
2015. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#5 pont ugyan így gondolom én is! ;)
2015. aug. 13. 20:20
 10/23 MrPifta ***** válasza:
én sem tartom szexinek a magassarkút... Mondjuk, SZÁMOMRA egy 160 kilós, szakállas férfi a szexi, de viccen kívül. Úgyhogy mindenki mást lát szépnek.
2015. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!