Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek ki magukról...

Miért tesznek ki magukról felnőtt nők ilyen képeket ország-világ elé?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha olyan írna, aki ilyet tesz, hogy meg tudjam érteni. Nekem nem sok ilyen ismerősöm van, de látom, ahogy ismerőseim lájkolják meg hozzászólnak ilyen képekhez fb-on. Nem vagyok prűd, én is csinosan öltözöm, nem öreglányosan. De nekem akkor is nagyon fura, ha valaki így mutogatja magát. És nem tinik, meg nem az öregedéstől félő 40-50 évesek.

Pl. 1.

25 év körüli nő ilyen képet tesz ki "jó reggelt" felirattal: Egy olyan bő, laza, nagy trikóban van, amiből kilóg a melle, felül, oldalt, a trikó pántja éppen hogy középen egy kicsi csíkban takar. A mellbimbóját takarja, de az egész melle látszik, azon kívül. És ilyen 50-60 éves pasik írogatnak a képe alá. Ezt élvezi? :S

Példa 2.

30 év körüli házas nő, fetreng, pucsít olyan bikiniben, ami valóban fellépésre, fotózásra való, nem strandra, sziklákon, fűben, vasúti síneken. Szintén házas férfiak írnak a képe alá, nem konkrétan azt, hogy megdugnák, de a lényege az, csak viccesebben megfogalmazva.

Példa 3.

30 év körüli házas nőt, szintén házas férfi haverja fotóz motoron mellkidobós, fenék mutogatós szerelésben. A pasi rakja fel a képeket. A sok elismerés mellett persze itt is jönnek a megdugásra célzó hozzászólások, meg van akik írják is, hogy meg is dugta-e a csajt a "fotós".

Ez csak nekem sok?


2015. aug. 17. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is sok. Nekem a bikinis kepek is,ahol szettet labbal ul, all.azok osoto ak szerintem. Fel se fogjsk h kozonsegesek. Az evi 3 posztommal, levett lakhellyel rn se ertem meg, csatlakoznek, ha megengeded. Otthon nem kapnak talan eleg figyelmet,itt akatjak megmutatni,hogy ereznrk valamit. Meg a fb arra jo amugy is,hogy megtudja az ember, mennyi h.lye van. Toroltem mar 100 embert, dr folytatom. A halalom, mikor kitedznrk csak ugy egy szelfit egy oda nem illo idezettel
2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyeneken én is gondolkodom..... hihetetlen módon tudnak posztolni. És van benne kihívás, hogy ne írjak oda semmi sértőt.
2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet ezen érteni?

Házas és középkorú nőknél ezerszer nagyobb a vágy arra, hogy a férfiak kívánják és dicsérjék őket, kompenzálva a hanyatló külsőt és a házasság bezártságát. Teljesen egyértelmű. Tiniknél ugyanez a feltűnési viszketegség miatt van, mert egy már közepesnél csinosabb nőnek semmit sem kell letennie az asztalra ha kidobja a testrészeit, a kanos korabeliek (és 30 évvel idősebbek) azonnal rámozdulnak, ő lesz a szupercsaj.

2015. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem is jól esik, ha megdicsérnek. Mondjuk inkább élőben :)

De ezért sose tennék ki, olyan képet, ami inkább egy felnőtt magazinba való. Azért mégse lássanak szinte meztelenül. És ugye nem csak a saját ismerőseik látják, hiszen úgy rakják ki, hogy bárki láthatja.

2015. aug. 17. 10:47
 5/16 anonim ***** válasza:
En meg lennek ijedve,hogy visszaelnek vele...
2015. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas mind.
2015. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényege, hogy az teszi boldoggá, ha idegenek kívánják. Tudod amikor semmi mása nincs, vagy a változó kor miatt depresszióban szenved, ez okoz neki örömet. Mindig sajnáltam őket, nem csak a magukból hülyét csináló nőket, hanem a magukat lejárató, máshol nőt nem kapó, otthon pocsék házasságban tengődő férfiakat is. Süt az egészből a mérhetetlen egyszerűség, a primitív, egyéni gondolatokra és értékekre immúnis lelki szegénység. Szerintem ez sokkal nagyobb csapás, mintha valaki nem dekoratív.
2015. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, ez is benne van a pakliban. Mondjuk nekem már az is durva, hogy 60 évesek kéjelegnek egy 25 éves képére. Ki tudja még miket csinálnak. Nekem az gáz lenne, hogy a 60 éves munkatársam, vagy szüleim ismerősei olyan célzásokat írnának a képen alá, hogy megdugnának. Utána élőben hogyan néznek egymás szemébe?

Vagy lehet, hogy nem csak fb-on megy ez a téma, hanem élőben is így viselkednek egymással?

2015. aug. 17. 10:55
 9/16 A kérdező kommentje:
7: De pont ez a fura, hogy nem idősödő nők, nem kis bizonytalan tinik. 25-30 közötti virágkorukat élő, egyáltalán nem csúnya nőkről van szó.
2015. aug. 17. 10:56
 10/16 A kérdező kommentje:

7: Igen, talán a lelki szegénység a megoldás :)

Bár sok ilyet látok, aki nem ismerősöm, de mivel nem olyan nagy városban lakom, ezért azért tudni lehet, hogy ki hogyan éli az életét. És akik ilyet kitesznek, vagy írogatnak hozzá nem éppen a munkájukról vagy a rendes életükről híresek, hanem inkább az éjszakai életből meg az ottani kapcsolataikról. Talán azokban a körökben ez a menő. Nyilván ott a nő inkább egy darab hús, nem a lelkére kíváncsiak a férfiak sem.

2015. aug. 17. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!