Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek ki magukról...

Miért tesznek ki magukról felnőtt nők ilyen képeket ország-világ elé?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha olyan írna, aki ilyet tesz, hogy meg tudjam érteni. Nekem nem sok ilyen ismerősöm van, de látom, ahogy ismerőseim lájkolják meg hozzászólnak ilyen képekhez fb-on. Nem vagyok prűd, én is csinosan öltözöm, nem öreglányosan. De nekem akkor is nagyon fura, ha valaki így mutogatja magát. És nem tinik, meg nem az öregedéstől félő 40-50 évesek.

Pl. 1.

25 év körüli nő ilyen képet tesz ki "jó reggelt" felirattal: Egy olyan bő, laza, nagy trikóban van, amiből kilóg a melle, felül, oldalt, a trikó pántja éppen hogy középen egy kicsi csíkban takar. A mellbimbóját takarja, de az egész melle látszik, azon kívül. És ilyen 50-60 éves pasik írogatnak a képe alá. Ezt élvezi? :S

Példa 2.

30 év körüli házas nő, fetreng, pucsít olyan bikiniben, ami valóban fellépésre, fotózásra való, nem strandra, sziklákon, fűben, vasúti síneken. Szintén házas férfiak írnak a képe alá, nem konkrétan azt, hogy megdugnák, de a lényege az, csak viccesebben megfogalmazva.

Példa 3.

30 év körüli házas nőt, szintén házas férfi haverja fotóz motoron mellkidobós, fenék mutogatós szerelésben. A pasi rakja fel a képeket. A sok elismerés mellett persze itt is jönnek a megdugásra célzó hozzászólások, meg van akik írják is, hogy meg is dugta-e a csajt a "fotós".

Ez csak nekem sok?


2015. aug. 17. 10:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem nem bánt, pl. van egy ismerősöm, aki rendszeresen kondizik, csodálni is szoktam milyen szép. Aki tényleg zavaró és napi 10 képet kirak annál beállítom, hogy ne látszódjon, ennyi.
2015. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2015. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11: nekem is van ismerősöm, aki kondizik, versenyekre jár. Ő is tesz fel a testéről képet. De az más. Neki ez a munkája. Na meg nem is olyan szituban tesz fel képet, mint akikről írtam. Meg nem "fellépő" ruhába van anélkül. Hanem sport cuccban, vagy versenyről bikiniben.
2015. aug. 17. 11:23
 14/16 anonim válasza:
Na, nekem ezért (is) nincs facebookom... 16/L
2015. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jól megfogalmaztad, ahol belül nincs semmi, ott a külső lesz a fő árucikk, ilyen körökben is fog mozogni. Ha egy ilyen kétbites nő bekeveredne egy normális társaságba, kapásból kiejtenék onnan. Ahol a hú de jó a csöcsöd-segged vonal fut, ott ezek az emberek sikeresek. Egyébként nekem velük kisebb bajom van, mint az örök depressziósokkal, akikkel állandóan történik valami katasztrófa, vagy állandóan harcban vannak valakivel egy sértődés miatt. Egyet meg is hagytam közülük FB-on, de csak azért mert szinte visítva röhögök néha az irományain, olyan mint a Balázs showban Erzsike volt. Diagramra lehetne rajzolni a bipoláris kilengéseit, reggel tök boldog, este pedig oszt valakit az üzenőfalon aki pl nem kérdezte meg hogy milyen napja volt (komoly).

Egyébként a Napiszar remekül megél ezekből a nőkből, az még hagyján hogy szebb nők pózolnak, de amikor ocsmányságok csinálják ugyanezt 110% ízlésficammal, az már brutális.

2015. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy lájkot gyűjt, mert borzalmasan önbizalom hiányos, vagy pedig simán párt akar magának találni.
2018. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!