Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik gyakran elpirulnak?

Figyelt kérdés
Főleg, ha ők kerülnek középpontban és magukról kell beszélni vagy előadást kell tartani. És az is érdekelne, hogy akik ilyenek, hogyan élik meg?
2015. aug. 17. 12:30
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon pirulós vagyok. Pl: nyilvánosság (tömeg) előtti beszédnél, ha az intimszférámba jön egy ember aki nem oda való, vagy ha valamilyen személyes témáról van szó, én is zavarba jövök. Egyesek szerint ez aranyos meg cuki, de én a gyengeség jelének tartom, ezért próbálok önbizalmat kaparni valahonnan ha ilyen helyzetbe kerülök.

2015. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi véleményem nincs róla. Elpirul és kész. :)

Mondok rosszabbat: Én remegni kezdek, izzadni, dadogni, kaparászni, és leáll az agyam. De lehet eközben el is pirulok. Zsibbadtságot érzek, és ez rossz.

Szerintem ne aggódjatok emiatt, csak az arra alkalmatlanok vetik meg az efféle tulajdonságokat. Mármint értitek, ha valaki emiatt néz le titeket, az megérdemli egyáltalán a társaságotokat?

2015. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!