Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarják lebeszélni azt,...

Miért akarják lebeszélni azt, aki jobb akar lenni?

Figyelt kérdés
Pl. most diétázom és intenzíven edzem. Támogatás helyett mindenki lebeszélni akar, mondván ez csak önkínzás.
2015. aug. 17. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szerintük az a normális, ha valaki egész nap csak mereszti a s.ggét és kétpofára zabálja a szemét kaját.
2015. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irigykednek, hogy van hozzá akaratod.
2015. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fogalmuk sincs, hogy mit csinálsz. A saját világukban ez annyit jelent, hogy ki kell kelni a kényelmes fotelből és nem lehet annyit zabálni.

Igazából egyrészt nem épp tájékozottak. Másrészt elég rosszindulatúak... :/ Én pl. egyáltalán nem értem, mi a jó az autók tuningolásában, de van olyan ismerősöm, akinek ez az élete. Ha beszél róla, megmondom, hogy hajrá, sok sikert és hasonlók, még ha nem is érdekel, mert tudom, hogy neki ez számít.

Neked is azt tudom mondani, hogy hajrá! :) Lesz olyan ember, aki megfogja érteni, hogy miért is csinálod a dolgot! Esetleg facebookon lépj be olyan csoportba, ami az edzésedről szól! :)

2015. aug. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!