Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ha a legjobb...

Mit csinaljak ha a legjobb baratnöm folyton utanoz es mindenben le akar gyözni?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek valahova dolgozni, szorakozni utana neki is el kell oda menni. Ha veszek egy uj telefont, ruhat neki is vennie kell. Ha megtetszik egy fiu, akkor lecsap ra es elveszi tölem. Egyszerüen mindenben jobb akar lenni, olyan önzö de eddig nem volt ilyen, vagyis nem tünt fel ennyira kb. egy honapja kezdte.

2014. aug. 2. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele.
2014. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele vagy vedd fel a "harcot"
2014. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy idegesítő mert engem is idegesítene ez. Ez róla szól egyébként, hogy nincs egyénisége, mert mást kel majmolni. Erre is felhívhatnád a figyelmet, eetleg megmondhatnád, hogy vagy maradtok barátok és befejezi a majmolást (keressen mást akit majmolhat), vagy útjaitok szétválnak.
2014. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyannal nem szabad barátkozni akire valamiért féltékeny vagy. Ugyanez fordítva is igaz szerintem. Én legalábbis ezt mindig betartom, mert csak nekem lesz rossz. Szóval szerintem ne foglakozz vele.
2014. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Riválisként tekint rád és le akar győzni téged, be akarja bizonyítani, hogy ő jobb mint te. Mivel utánoz ez azt bizonyítja, hogy tetszik neki amiket kitalálsz. Egyébként a rivalizálás szerintem lehet egészséges is, de ha már túlzásba viszi akkor vagy megmondod neki, hogy itt és ne tovább vagy lehet itt az ideje, hogy véget vess a barátságnak(akár ideiglenesen hát ha észhez tér, akár véglegesen) vagy persze hagyhatod, hogy tovább csinálja.


+ random tanács: smárold le és írd le nekem légy oly kedves a reakcióját

2014. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha az LB-d lenne, nem csinálná ezt! Ez nem helyén való dolog, beszélj vele, ne félj elmondani, mit gondolsz!
2014. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!