Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatosan hibásnak érzem...

Folyamatosan hibásnak érzem magam, mit tehetnék ez ellen? Tényleg bennem lehet a probléma forrása, vagy ezek jogos feltételezések?

Figyelt kérdés
Például elvégzek egy munkát, van hogy nem is alszok miatta, és mikor végzek vele, majd várom, hogy véleményezzék, elkezdem azt érezni, hogy nem elég jó, adhattam volna bele többet is, jönnek a negatív gondolatok, és a végén a legapróbb negatív kritikákat is magamra veszem, félni kezdek, hogy mindent elrontok és egy selejt vagyok. Nem tudom már megítélni mikor van igazam, mikor lehetnék büszke magamra, annyi negatív tapasztalat gyűlt össze bennem az évek során. Létezik olyan, hogy az ember szentül meg van győződve róla, hogy bénának, semmirekellőnek tartják, és teljesen más a valóság? Sajnos eddig mindig kibeszéltek a hátam mögött, olyan dolgokat kentek rám, amik teljesen légből kapottak voltak. Érdekelne, hogy volt-e már valakivel hasonló, és ha igen, hogyan tudta elérni azt az állapotot, hogy bevegye bármikor a le*szarom tablettát, esetleg teljes, korrekt megítélése legyen a saját életéről és döntéseiről. Nem szeretnék elfogult lenni magammal szemben, de félek, hogy az önbizalomhiányom és a negatív tapasztalatok utáni paranoiám fog kikészíteni egyszer.
2015. aug. 17. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Elmondhatom privátban
2015. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!