Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a stressz ellen?...

Mit tegyek a stressz ellen? Hogyan legyek laza?

Figyelt kérdés
Folyton idegeskedem, de olyan pici problémákon tudok stresszelni, és agyalni éjjel nappal amiket más félvállról leszar. Ezt mások, hogy csinálják? Nem félnek attól, hogy mi lesz, ha... Mit tehetnék, hogy én is ilyen legyek?

2015. máj. 12. 22:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
44%
attól függ mi a problémád én 6 millás végrehajtás alatt incasó ilyenek 1 gyerek asszony gyeden lakás minden nélkül ugy leszarom az egészet hogy nem igaz ha idegeskedsz se változik semmi :) olvas vicceket facebookoz gondolj valami jóra kezdj el clash of clansezni mobilon vagy valami hülye játékal
2015. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Phszichológus, vagy szedjél vény nélküli nuygtatót, macskagyökér pl.
2015. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Dpoker válasza:
100%

Szia

Gondolj arra hogy vannak akik te körülményedhez képest rosszabbul élnek.


attól még hogy ölöd magad belülről jobb úgysem lesz csak rosszabb mivel haza vágod magad idegrendszerileg + egészséged kárára fog menni.


Meny társaságba,haverok,barátok,család,zenehalgátas. Csinálj olyan dolgot amit szeretsz és nem fog az agyad felesleges dolgokon járni.

2015. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Hát most mit mondjak... nyugtatókat nem ajánlhatok, akkor kezdj el napi egy-kétszer teázni.

[link]


Ha ez nem jött be, akkor keress valami káros szenvedélyt, hobbit. Olyat, ami teljesen "kikapcsolja az agyat". Ilyen a síelés (csak hát nyár van), a motorozás, a biciklizés, illetve a sorozatfüggőség. Vagy ahogy az előttem lévő is említette, vegyél fel milliós hiteleket, és akkor minden hónapod egy kaland lesz, nem lesz időd máson görcsölni.


Remélem sokat segítettem, és megváltozik az életed:)

2015. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy minden probléma megoldódik.
2015. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Tanulj meg meditálni. A meditáció lenyugtat, pihentet és lelki erőt ad. Csináld végig ezt a 30 perces meditációt minden nap

legalább egyszer, és meglátod, használni fog: https://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs

2015. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

1.vedd vissza az irányítást-

aki irányítja és uralja önmagát és a környezetét,az magabiztos,nem tudják befolyásolni,tehát nem fog stresszelni.

2.szerezed meg a hozzáértést.

ez okozza a legnagyobb stresszt.

okvetlenül el kell végezned valamit amihez nem értesz.

pl beléd kötnek és te nem tudsz verekedni.

logikus,hogy ha ilyesmi okok stresszelnek,akkor meg kell szerezni a hozzáértést,a tudást és mindezt megtámogatni rutinnal.

2015. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, édesem, mondani nem tudok semmit, csak átérezni a helyzeted.

Aki meg teát és az afrikai éhezők sanyarú sorsa feletti örömködést ajánlja, az nyilván soha nem stresszelt még ok nélkül úgy igazán.

2015. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, h senki nem emlitette a testmozgast. Pedig az bizonyitottan csokkenti a stressz szintjet. Legjobb az uszas, biciklizes, de jo a futas, gyaloglas stb.. Sportolj vazze, de ne sakkot. Legyenek celjaid, amikert minden nap tegyel valamit. Ird le. Azt is, h mit tettel erte aznap. Ird le az eredmenyeidet. Igy nyomon tudod kovetni a feljodesed. NE akarj olyan lenni mint masok, te TE vagy. Emellett gondold, vegig: mindegy mi tortenik a vilagban, a vegen ugyis megpurcansz. Ez a legrosszabb, ami tortenhet. Es meg ez sem rossz. Mar ha hiszel a reinkarnacioban. Szoval lazulj, de ne addig, mig mar olyan vagy, mint a rigalanc! ;)
2015. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Szia!

Én is teljesen ilyen vagyok, úgyhogy megértelek.

A párom is próbál nyugtatni, meg hogy csak magamat őrlöm a sok agyalással. De egyszerűen ilyen vagyok. Voltam már pszichiáternél is, pszichológusnál is, de semmi sem segített. A gyógyszereket is abbahagytam, amit felírtak...

Nem tudom fog-e valaha is változni. De nagyon ki tud készíteni :( 27/L

2015. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!