Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek azért hogy végre...

Mit tegyek azért hogy végre meglegyen az életcélom, utam 26 éves létemre?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy világ életemben semmi mellett nem tudtam megragadni. Voltam már varrodai munkás, kozmetikus, óvodai takarító, méhész. Mindent odaadással tudok csinálni, kemény munkára is alkalmas vagyok, amit sokan nem hisznek el nekem, mert inkább olyan finom lány vagyok, csak ez a mai riban. c beütés nélkül :D A lényeg a lényegben hogy ahová sodor az élet, vagy épp amit hoz, megyek tovább és képes vagyok otthagyni az adott álmaimat, terveimet, mert az jobb lesz vagy nem tudom. Nálam nincs az hogy mit szeretnék szívesen csinálni, mert ha egy saját vállalkozásba kezdenék amit ugye kívánságom szerint választok meg sem tudom magamnak garantálni hogy végig megyek és kitartok majd.. :/ Velem van a baj, vagy más is van így?

2015. aug. 18. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

26 évesem tudnod kell mit akarsz az élettől

Gondolkodj majd haladj affelé

ennyi a dolog nem kell túlkomplikálni

2015. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy legyen célod? Élj úgy ahogy tetszik
2015. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok és ugyanez van nálam is. :(
2015. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak mindig egy olyan döntés elé állít az élet ami miatt megéri otthagyni az előzőt, ha ugye minden számítás bejön . Nem unalomból hagytam ott soha semmit, hanem azért hogy most ez jobb lesz, vagy épp kifizetődőbb, nyugisabb, vagy megéri gürcölni érte. De nem is tudom mit akarok az a baj. Ha valaki egy ilyen problémáját mesélné nekem én is azt tanácsolnám hogy gondold át mit szeretnél és tarts ki mellette. De így.. Ha barátom most azt mondaná hogy februártól gyerekprojekt, akkor képes vagyok feladni minden egyéni karrier tervemet. Vagy pl 1hónapja még óvodapedagógus fősuli volt a cél, hónapokig terveztem, gondolkodtam. De azóta jöttek más alternatívák. Most műkörmös legyek, az a cél. Kész röhej. De jól esett leírni :D
2015. aug. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!