Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyton változik az életcélom,...

Folyton változik az életcélom, miért van ez? 17/F

Figyelt kérdés

Igazábol van egy néhány elképzelésem hogyan éljem le majd az életem, de időnként megváltozik az elképzelésem! A vicces az egészbe hogy mindegyiket értelmetlenek tartom, pontosabban nem tudok elképzelni semi olyant amivel elégedett lennék, ez változni fog?

Két hete még sokkal jobban inkább a tudomány és a tanulás érdekelt, most meg jobban szeretnék besegiteni a falunk jobbátételébe. Már én sem tudom mit akarok :/


2015. aug. 9. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nem találod meg azt, amit tényleg teljes odaadással és szenvedéllyel csinálsz, addig ez lesz. Kipróbálsz mindent, és majd egyszer csak leragatsz valaminél. Vagy sose találsz ilyet, és egész életedben ezt fogod csinálni. Én 23 éves vagyok, és minden hónapban változik, hogy mivel szeretnék foglalkozni, mivel csak annyit tudok, hogy a jelenlegi foglalkozásom nem érdekel.
2015. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!