Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl komoly vagyok és kritikus...

Túl komoly vagyok és kritikus magamhoz, hogy tudnék ezen változtatni? Több lent (hosszú) 14l

Figyelt kérdés
A korombeli fiatalok körében nem érzem jól magam. Isznak,dohányoznak,buliznak. Én egyáltalán nem vagyok ilyen. Egy olyan barátom sincs akivel leülhetnék és beszélgethetnék értelmesen is bármilyen témáról,nem csak a fiúkról vagy a barátnő problémákról hanem a világról is. Mindent túl komolyan veszek,sokszor kapom meg ezt a mondatot több embertől is,és kezdem azt hinni,hogy így van,de egyszerűen képtelen vagyok félvállról venni a dolgokat. Például ha valaki megharagszik rám,én érzem rosszul magam emiatt és próbálom megbeszélni vele,én teperek ahelyett hogy neki kéne. Ezen kívül nem vagyok elégedett magammal,úgy érzem nem vagyok elég jó ember,nem tartozom a fiatalok körébe,egyáltalán nem ilyen vagyok. Fogalmam sincs mit tegyek,de most már kezd őrjítő lenni,hogy senkivel sem tudok beszélgetni és minden csak felgyülemlik bennem.

2015. aug. 23. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. Szerintem ez nem olyasmi dolog amin nagyon lehet változtatni, de ne is akarj mert nem hiszem hogy velünk lenne a baj, szimplán csak konzervatívak/komolyabbak vagyunk ettől az idióta generációtól, ami lehet hogy nem is baj.

17F

2015. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem se gond ez. Ha gondolod, írhatsz. :) 17/L
2015. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Ha gondolod írhatsz.:D

14/f

2015. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!