Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ez? (bocsi a hosszú...

Miért van ez? (bocsi a hosszú kifejtésemért)

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon 13 évesen és 7. osztályosan nincsenek barátaim. Rólam annyit h sokat beszélek és hébe-hóba benne vagyok csínyekben, illetve nyílt nyelvezetű vagyok. Van a többi fiúknak egy "menő" csoportja, akik abból állnak, hogy:

Egy gazdag köcs*g, aki minig másnak fizeti a dolgait és mindenki ezért a csicskája. Egy sz*ros kis csicska aki sosem vállal be semmit és mindig mást kér meg hogy csinálja azt a dolgot.. stb, stb.

Az osztályfőnököm utál engem, a többi tanárral együtt. Enyhén elhízott vagyok. A másik osztályban is mindenki egy paraszt velem. A lányok meg mind a fennt említett "gazdag köcs*g"-be vann belezúgva (ez viccesen hangzott :D) mert sportol és mert sok pénze van. Én sem szenvedek hiányt semmiben, de a helyzet az iskolában részemről már kritikus. Én vagyok mindenért a hibás? Kérlek segítsetek nekem, és előre szólok, nem kérek irreleváns válaszokat ide! Köszönöm!



2014. júl. 3. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Amíg így állsz másokhoz, nem csoda.
2014. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz a roppant hasznos és gyors válaszhoz, de már álltam pozitívan hozzájuk, és kedves is voltam velük. De ők kitagadtak
2014. júl. 3. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem kérsz irreleváns válaszokat?

Vagy egy nagyon tájékozott 13 éves vagy, vagy egy idióta troll.


Szerintem ez a kérdés kamu. Egy 13 éves nem fogalmaz így.

2014. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg 13 éves vagyok, nem kamu a kérdés.
2014. júl. 3. 12:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha kell privátban megmutatom a facebookom
2014. júl. 3. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Elsőre az tűnt fel, hogy a közösségedben mindenkit hibáztatsz a helyzetedért, csak saját magadat nem.

A tanárok így, meg úgy.Jó, nem mondom, hogy nincs olyan fajta, aki alap természetéből adódóan utál valakit, de olyan nincs, hogy a teljes tanári kar utál és ez nem a te hibád.

Az osztályod.Itt is biztos vannak olyanok, akikkel nem jössz ki jól, megértem, mert mindenkivel így van.Viszont ismét, ha az egész osztállyal bajod van, azt nem gondolom, hogy csak másoknak köszönheted.

A másik osztály ugyanez, bár nem tudom, hogy mit csinálsz, mert a többiek kritizálásán kívül nem írtál olyat, amin el lehetne indulni.

Tehát először mindig keresd magadban a hibát, ne másokban.Ha úgy érzed, hogy te nem tehetsz semmiről(amit erősen kétlek a helyzetedre való tekintettel), akkor sajnálom, de egy nagyon elcseszett közösségbe kerültél be.Gondolkodj el ezen, mert szerintem találsz majd olyat, ami ezt váltotta ki nem csak az osztályodból, de még a tanárokból is, akik jóval érettebben kezelik a helyzeteket nálatok, és mégis állításod szerint utálnak téged.

Viszont az is lehet, hogy az egészet te látod rosszul és ilyen mindenki ellenem van-érzeted alakult ki valamiért.Mindenesetre ezt csak te tudod megváltoztatni.

2014. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocs, nem az egész osztállyal van bajom, vannak semleges, visszahúzódó csendes emberek is
2014. júl. 3. 14:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Úgy véled a gazdag köcs*g mindenért a hibás. Attól még hogy az egyik-másik a gazdag köcs*gnek nyal még lehet a barátod.

Tényleg kevés dolgot írtál ahoz, hogy megtudjuk miért utálnak.

2014. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amikor szükságük volt segítségre én mindig ott voltam. Ennek ellenére számtalanszór hátbaszúrtak
2014. júl. 3. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:

"Bocs, nem az egész osztállyal van bajom, vannak semleges, visszahúzódó csendes emberek is"


Jelen állapotban az elhanyagolható, hogy az osztály hányad részét tartod rossznak.A többiekkel miért nem barátkozol, ha nincs okod utálni őket?


Erre a hátba szúrásra pedig annyit tudok mondani, hogy aki mindig ugrik másoknak, az nem hogy csicskáztatva lesz, de esetenként előfordul ez is.Az emberek többsége ilyen, szóval neked kell megszabnod a határt másoknak is.

2014. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!