Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Zaklató lettem

Mit csináljak? Zaklató lettem

Figyelt kérdés

A barátom szakitott velem kb 3 hete. Azóta lett új barátnője is és próbál velem minél kevesebbet beszélni, persze erre azt mondja, hogy csak nincs ideje meg ilyesmik de szerintem csak velem nem akar. És nem birom elfogadni, hogy vége, még mindig azt hiszem, hogy együtt vagyunk és ez csak egy átmeneti szünet és féltékeny vagyok az új barátnőjére is és úgy érzem, ő a harmadik személy a kapcsolatukban. Állandóan zaklatom, egy nap akár 10x is hivogatom, egész nap a gép előtt ülök és azt nézem, mikor jön fel skypera vagy facebook-ra és ha meglátom, hogy fent van, egyből ráirok. Este lefekvés előtt is az ő képeit nézegetem meg elolvasom az eddigi beszélgetéseinket, többször egymás után. Meg néha facebook-on lájkolgatom a több éves kiirásait, kommentjeit, csak hogy...még én se tudom annyira, miért, talán csak hogy lássa, mi mindenre vagyok képes érte.... Ezen kivül folyton azt tervezgetem, hogy szakithatnám szét őt meg azt a csajt.. Már ő is mondta nekem, hogy beteges, amit csinálok, de nem tudok leállni, úgy érzem, nem tudok élni nélküle, ráadásul igy csak még rosszabb, hogy máris új nője van, mert még csak most szakitott velem és én még túl se tudtam magam tenni ezen se, hogy vége van és semmi más nem érdekel, csak hogy azt a ribit eltűntessem az utunkból.

Mit tegyek?

17l


2015. aug. 23. 20:49
 1/9 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Gondolj arra, hogy ezzel teljesen elmarod magadtól. Így nyilvánvalóan beszélni sem akar majd veled. Te hogy viszonyulnál az olyan emberhez, aki azt csinálja, amit most te?
2015. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél egy levágott lófejet az ágyába amikor alszik. Érteni fogja.
2015. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd békén őket, ezzel csak épp az ellenkezőjét fogod elérni. Rosszabb esetben megkeres a barátnője, és jól megtép.
2015. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy haverom volt barátnője üldözte így a haveromat szakítás után, annyit ért el vele, hogy az amúgy jószívű, rendes srác haver máig veszetten gyűlöli a nőt, baráti társaságban pl. nem hajlandó olyan helyre betenni a lábát, ahol a lány is ott van. Szóval ha végleg meg akarod gyűlöltetni magad, akkor csak nyomjad ezt a projektet teljes gázzal!
2015. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

De szerintetek mit kéne tennem? tényleg nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szeretem őt...És rohadtul bánt, amikor belegondolok, hogy mást csókol meg, mást ölelget, mással tölti a napját...Eddig csak azért birtam ki, mert legalább ilyen módon kapcsolatban lehettem vele, de ha nem tenném ezt, elfelejtene. Én nem tudnék nélküle élni.. De azt se akarom, hogy megutáljon.

2015. aug. 23. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki valóban szeret, az eltudja engedni a másikat és az senkit nem akar eltüntetni az útból.


De ne félj, ahhoz vissza is térnek.

2015. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az új barátnőt sajnálom a legjobban, pláne ha zaklatni kezdenéd ártatlanul... Mit szólnál, ha téged is leribizne valaki, mert beleszeretett az exe.... Figalmad sincs, hogy az újnak a beteges zaklatásaiddal, milyen lelki traumát tudsz okozbi... Fejezd be minél előbb magad miatt!!!
2015. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a leghasznosabb úgy tenni mintha már túl is lennél rajta...Sőt szerezz egy "ál pasit" akivel felbukkansz előtte.Mindjárt fordul a kocka ha még fontos vagy neki.Ha nem,akkor pedig felejtős a téma.
2015. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7. válaszoló neked meg fogalmad sincs, mit csinált "az új barátnő", amikor még én együtt voltam a barátommal. maradjunk annyiban, hogy teljesen jogosan hivom rbancnak és most még kedves vagyok.

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 23. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!