Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasta haj 13 évesen?

Rasta haj 13 évesen?

Figyelt kérdés
Igazából csak pár tincsről lenne szó.Ti mit szólnátok ha fiatok ezzel állna elétek?

2015. aug. 25. 21:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
58%
fiatal vagy.nem maradtál le még semmiről,valószínűleg megbánnád,még rengeteg időd van arra hogy változtass magadon ,Ne ilyen fiatalon kezd el,mert amig a kűlsőddel foglalkozol lemaradsz az életről.még várj vele pár évet azt ajánlom :)
2015. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Azt mondanám neki: Majd ha 18 leszel és még mindig tetszik megcsinálhatod, de addig nem, lehet, hogy most nagyon tetszik, de lehet, hogy később megbánnád.
2015. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Hülyeség.
2015. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Először is ha nincs ismeretség ilyen körben akkor a raszta haj marha drága mulatság és még drágább ha nincs előre hosszú haja amit még venni kell. Illetve én nem bírom a raszta hajat, és eddig akárhány raszta ismerősöm volt mind füvezett is. Ennek ellenére ha a fiam ezzel az ötlettel jönne oda hozzám nem problémáznák rajta. Ő döntése és támogatnám. Annyit kötnék ki hogy igényeset csináltassunk. Még egyszer mondom hogy én nekem nem tetszik a raszta, de az ő haja, azt csinál vele amit szeretne. Nekem ennyi idősen hosszú hajam volt benne egy színes csíkkal.
2015. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Haj hosszúsága megvan. Először csak elől, baloldalt 3-4 tincset akarok, hogy egyáltalán hogy néznék ki vele. Aztán ha jó akkor később az egészet.
2015. aug. 25. 21:40
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha a fiam ezt akarná, azt mondanám, sima ügy, de ugye nem baj, ha mától Csimbók a neved? :]
2015. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó xD
2015. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Szerintem a raszta haj nem előnyös.Nem ajánlom.De ha neked mindenképpen az a haj kell...hát legyen.

A te hajad,a te döntésed!!!

2015. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6-os, ha az anyám lennél és ezt mondanád úgy szájon vágnálak, hogy a fal,adná a másikat. Hol tisztelet? Kinek képzeled te magad? Attól mert te szültél semmi jogid nincsen hozzá. Inkább örülnél, higy foglalkozok veled és nem zárlak be a szobába (szobafogság)...

Ilyen embereket... Atyaég

2015. aug. 26. 11:25
 10/15 anonim ***** válasza:
" Hol a tisztelet?" LOL. Ha tiszteled anyádat nem vágod szájba. Elsősorban neked kell tisztelni a szüleidet, és nem nekik kell egy idióta szaros tizánhárom évest".
2015. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!