Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért látom magam dagadtnak...

Miért látom magam dagadtnak ha már így is sovány kategóriába estem? De csak azt látom MEKKORA COMB mikor mások meg azt mondják "hízz kicsit ez már túl sovány" Mért látom én másképp?

Figyelt kérdés

Elég durva diétát folytatok, naponta egy két gyümölcsöt és maximum egy marék főtt ételt, eszem, nem eszem fehér kenyeret, nem eszem csokit, csipszet, kedvenceim voltak a Nutella és a gumicukor de azt se eszem már meg, nem merek enni még akkor se ha úgy érzem kilyukad a gyomrom inkább alszom olyankor..Ma ettem egy barackot, kevés szöllőt, egy tánylr levest és amikor előttem evett öcsém, kiszedtem egy igen kis aprócska hús darabot, nagyon elfogott a vágy de olyan bűntudatom van, esküszöm nagynak látom a ahsam, magam, dagadtnak :'( Miért?

157 cm vagyok és 41 kg

17/L



2015. aug. 26. 21:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Természetesen csak vizet max 100% gyümölcslevet iszom, és naponta 40 perc edzés a min
2015. aug. 26. 21:43
 2/15 anonim ***** válasza:

Kép?


Nem jó ha éhezel, egyél rendesen és mozogj hozzá. Milyen gyakorlatokat csinálsz?

2015. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de ez semmiképp sem egészséges, valami pszichés eredetű bajod lehet és ha így folytatod, akkor annak komolyabb következményei is lesznek, pl. egyszer csak azon kapod magad, hogy edzés közben elájulsz, mert nincs energiád az edzéshez.

Nem ártana elmenni egy orvoshoz, vagy akár pszichológushoz, bár az orvos is oda fog irányítani szerintem.

2015. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első kommentelő:Nem merek enni. Lelkiismeret furdalásom lenne tőle :( A kalória nekem olyan mint egy betegség ELKERÜLNI MINDEN ÁRON :(

második:igazad van de egyszer már elmentem egyhez de annyira nem tudtam megnyílni egy idegennek hogy egy hónap után feladtam. Suliba is elmentem de ugyan az volt a hiba. Úgy hogy nem megy.

2015. aug. 26. 21:51
 5/15 anonim ***** válasza:

Szimplán csak testképzavarod van, önbizalom hiányos vagy, és már-már anorexiás is!!!

Csoda, hogy még nem hánytattad magad, mert azt képzeled magadról, hogy mekkora egy nagy darab vagy!

Menj el újra pszichológushoz, ülj le beszélgetni anyukáddal..stb. Mert, ha ezt az egészségtelen rossz módszert tovább folytatod, komoly károkat fogsz magadban okozni!


És kérdem én: ILYENKOR HOL VANNAK A SZÜLŐK??? Miért nem figyelnek a gyerekükre??

2015. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Neharagudj!!! Te beteg vagy fordulj szakemberhez! Még mielött annyira lefogsz,hogy az egésszégedre is veszélyes...a 41kg nagyon kevés :(

F/21

2015. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lefogysz,hogy az egészségedre*****bocs
2015. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem jó a viszonyom a családommal... Apum max lekiabál ha nem eszem (vele lakom) de akkor még annyira se lesz étvágyam... :/ Azzal viccelődik,hogy anorexiás vagyok és csak röhög...

Anyummal ritkábban találkozom, de legutóbb amikor elmentem hozzá, sült krumplit sütött ki napraforgó olajba (ez nálam durva, vagy kókuszolajban, vagy olivaolajban sütött dolgokat eszek meg) meg húst tett elém, és mondtam,hogy nem eszem meg mert napraforgó olajban sült és nagyon sok rajta az olaj, sajnálom (akkor volt este 6 óra) pedig nem ettem ma még semmit, barátja mondta,kimegy a boltba hoz valami ennit nekem anyum rászólt, hogy ne hozzon semmit, ha nem eszem nem eszem én bajom.

Szóval... nem akarok velük beszélni kerülöm a társaságukat

2015. aug. 26. 22:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, pedig ideje lenne mondjuk anyukáddal megbeszélni a dolgokat és akkor legalább megértené, hogy miért nem eszed meg a napraforgó olajjal készített húst!

Tudod, néma gyereknek az anyja se érti a szavát!

De ha hozzájuk nem fordulhatsz, csak van valaki, akihez nyíltan igen! Neked SÜRGŐS SEGÍTSÉGRE lenne szükséged, különben, ha ezt így folytatod, nem akarlak elkeseríteni, de kb. 3-4 hónap és a kórházban fogsz kikötni, de lehet, hogy ennyi idő sem kell.

Tudom, nehéz ebből kimászni, de nagy akaraterő segítségével és kitartással sikerülhet! Ha csak nem szeretnél 20 évesen meghalni!

Minden rajtad múlik, máson nem!

2015. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez játszma , büntetni akarod a résztvevőket a szenvedéseddel . Sok rossz és titkos dolog történik nálatok , felelősséget mindenért nem vállalhatnak a szülők . A kimaradt kellemes események nem pótolhatók , te se vagy áldozati bárány láthatatlanná akarsz válni . Ez a megszűnéseddel jár .
2015. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!