Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt hogy a...

Miért hiszik azt hogy a rockerek/metálisták/punkok narkósok?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm kioktatott hogy ezek az emberek mind drogoznak meg ilyesmi.Érdekes módon én death metált és black metált hallgatok és egyik ismerősöm sem használ ilyen "szereket".Megmondaná valaki hogy miért gondolják ezt róluk?

#zene #drog #punk #rocker #metálisták
2015. aug. 26. 22:37
 1/9 A kérdező kommentje:
persze nem azt mondom hogy mindenki olyan "hűdetiszta" csak rájuk aggatják ezt a jelzőt és ez egy kicsit irritál :D
2015. aug. 26. 22:44
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
vannak még punkok? :O
2015. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ki tudja :D lehet, csak megöregedtek :DD
2015. aug. 26. 22:55
 4/9 anonim válasza:
100%
Vannak hát, itt vagyok én :D
2015. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Főleg úgy,hogy a rockereknél van keresztény és straight edge "részleg"...

Nem tudom,hülyék az emberek.

2015. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztereotípia.
2015. aug. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja csak hogy ma már pont fordítva van.

Kis sz@ros pávagyerekek mennek a discoikba és mennek haza bedrogozva. Sokkal inkább ezekre jellemző, mert hogy milyen menő már egy házibuliba ha kipróbáljuk az anyagot.

2015. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Mikor még kimutattam az öltözködésemmel, mit hallgatok, én is megkaptam mindent... szabályosan felsorolták nekem mit "nem csinálok jól". Már majdnem listába foglalták nekem, mit kell csinálnom ahhoz, hogy "teljesen rocker lehessek".

Természetesen, minden ember egy önálló személyiség, joga van eldönteni, mit hogyan csináljon. Én valamilyen szinten szabadságot éreztem ebben egy darabig, aztán rájöttem, hogy sokakat itt is leköti valami féle megfelelési kényszer.

Előttem valaki írta, hogy sztereotípia. Nagyon egyetértek Vele.

Azt tudom mondani, Neked is szíved jogod a magad életét alakítani! :) Természetesen nincs ilyen szabály egyáltalán, amiről a kérdés szól, tehát tegyél az ilyen hülyeségekre magasról! :)

2015. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan azért mert minden arab terrorista ugye? Jó kis South Park rész volt... mindenesetre ennyi az egész, hallja valakitől, és rögtön el is hiszi ebből meg alakul ki a sztereotipia.
2015. aug. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!