Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a rockerek a...

Szerintetek is a rockerek a legjobb fej emberek?

Figyelt kérdés
Sok rockerel találkoztam és úgy vetem észre , hogy szinte mindegyik nagyon rendes és közvetlen.Meg sokan mondták is már nekem ezt , hogy rockerek nagyon jófejek stb

2013. dec. 28. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is rockernek mondom magam, és nem egóból, de udvarias vagyok, jófej, segítőkész. :)

Köszönöm a többiek nevében is, hogy nem általánosítasz minket az 1-2, élettani normákat nem ismerő egyének miatt. :)

2013. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a zenei ízléstől függ.
2013. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Magam is rocker vagyok és én sem magam fényezésére irtanm ki hanem tapasztalat beszél belölem. Köszönöm a válaszod
2013. dec. 28. 19:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom, hogy a többi ember csak paraszt lehet, de én még bunkó rockerrel nem találkoztam és mivel rocker lévén elég sokkal találkoztam már, ezért talán számít is valamit a véleményem :P :D
2013. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy jofejek a rockerek.
2013. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is főleg rock zenét hallgatok, és szintén nem önfényezésből de kedves és segítőkész vagyok :)

De sajnos találkoztam már paraszt rockerrel, fesztiválon barátnőm nem bírja a tömeget, evickélünk a széle felé, tök sokan segítettek nekünk meg utat engedtek, páran meg belénk kötöttek, hogy ilyen apró lányok mit keresnek itt. Egy másik, koripályán odamente megy bandáspulcsis csajhoz, hogy tud-e róla hogy a pulcsiján lévő banda jön Mo.-ra nyáron, stb. erre kb. elküldött a búsba :D

De az igazi rockerek nagyja tényleg segítőkész és közvetlen, előbb kérnék segítséget egy bakancsos tarajos figurától, mint egy neoncsíkos melegítős szolis sráctól.

2013. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ők (mi vagyunk) a legjobbak. :)

Általánosságban.

De sajnos egyre több a pózer, főleg az én korosztályomban.

Rockerek között csak velük volt eddig baj. A többiekkel jól elvagyunk, ne adj Isten iszogatunk, és barátságokat kötünk.


15/f

2013. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát vannak kivètelek de többsèg rendes.

Köszi a válaszokat.

2013. dec. 29. 08:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen! :D Szeretem őket. Lazák, jófejek, szabadok.
2013. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 lolalugwood válasza:
100%
Igeeeen! Mert ki merjük mondani, amit szeretnénk. :D ( De nem bunkón)
2013. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!