Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sovány vagyok vagy pont jó a...

Sovány vagyok vagy pont jó a súlyom?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 152cm és 34kg. Szerintetek sovány vagyok és híznom kellene vagy pedig jó a súlyom?
2015. aug. 27. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát szerintem sovány vagy...


22F

2015. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont jó. De itt GyK-n mindenki anorexiás, akin nincs felesleg.
2015. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mennyit kéne híznom?
2015. aug. 27. 10:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj szándékosan hízni. Egyél annyit amennyivel jól laksz. Ha így nem hízol, az sem probléma.
2015. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kép alapján lehetne megmondani, vagy talán a szerint sem pontosan...


csak kiindulok abból, hogy barátnőm 158 centi és 55 kiló volt amikor megismerkedtem vele és nem volt rajta felesleg...


mondjuk nem mind1, hogy vastag vagy vékony csontú vagy...

tehát sok dolog befolyásolja ezt...

2015. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szia!

Szerintem olyan 6-7 kiló hiányzik rólad.

De ha eleve ilyen az alkatod, szerintem ne erőltetsd, később jönni fognak a kilók maguktól is!

Ha hízni szeretnél mégis, fontos lenne, hogy megfelelő táplálékot vegyél magadhoz, az nem megoldás, hogy pl. csak csokoládéval, süteménnyel, szénhidráttal tömöd magad a hízás érdekében. Egyél sok fehérjében gazdag ételt, plusz vitaminokat (zöldség, gyümölcs), tejtermékeket.

Sportolsz valamit?

2015. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minimum 6 kg-al többnek kéne lenned, nincs pajzsmirigy probklémád? Te látod magad, én ugyanilyen magassággal 52 kg vagyok, kifejlett sportos, az edzőm szerint 3 kg felesleggel.
2015. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen sportolok,kézilabdázok
2015. aug. 27. 10:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen...vékony csontú vagyok és az osztályban a lányok közül én vagyok a legkisebb és a legsoványabb
2015. aug. 27. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon vékony csontú emberek, ne hasonlítsátok össze másokkal, én még nagyon fiatal vagy, ha ilyen a testfelépítésed akkor max enyhén vagy sovány, egyik lány barátom is ilyen, 152 cm 14-15 éves korában 36 kg volt, vékony de nem egészségtelenül,aztán 19 éves korára 41 kg lett úgy hogy zsírra nem hízott semmit,csak erősödött a csontozata,te is leszel 40 kg,csak te is egyél annyit amennyi jól esik és nem lesz gond.
2015. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!