Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány vagyok 19 éves 169 cm 59...

Lány vagyok 19 éves 169 cm 59 kg válsz lehetőségek: pont jó vagy sovány vagy dagadt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz pont jó, sovány és dagadt is.

Nem a kilótól, hanem a test zsír/izom arányától függ! Értsétek már meg!

2013. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, kivéve hogy dagadt csak akkor lehetsz, ha nincsenek meg a karjaid vagy ilyesmi, mivel a súlyod nem tűnik soknak ehhez a magassághoz...
2013. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én erre csak ezekkel a képekkel szeretnék válaszolni.

Lehetsz 59 vagy 49 kiló is, ha semmit nem sportolsz, egy deka izom sincs rajtad, csak zsír, akkor hívunk sovány kövérnek.

A baloldalin kevesebbet mért a mérleg, a jobb oldalon többet mert izomnövekedés történt. Szerinted melyik a szebb?

[link]


A bf az body fat, azaz testtzsírt jelent a következő képen.

[link]


[link]


A felső képen kb 3 kilóval "könyebb" a lány. Szerintem az a szebb?


[link]


Ehhez pedig nincs mit hozzá fűzni


[link]

2013. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még ezeket idelinkelem mert nem bírok magammal. :D

Ugyanannyi a súly.

[link]

[link]


[link]

2013. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es!

A BMI és a testzsírszázalék együttes értékelése alapján 4 kategória létezik:

-Túlsúlyos és nem kövér, azaz akiknek testtömegindexe a túlsúly kategóriába esik, viszont testzsíraránya a normál (a "túl izmos" emberek, sportolók is ide tartoznak)

-Túlsúlyos és kövér, akiknek testtömegindexe a túlsúly kategóriába esik és testzsíraránya a normál tartomány feletti

-Nem túlsúlyos és nem kövér (testtömegindexe és testzsíraránya a normál tartományba esik).

-Nem túlsúlyos és kövér (testtömegindexe a normál tartományba esik, testzsíraránya viszont a normál tartomány feletti).


A kérdező akár 59-el is eshet a "nem túlsúlyos és kövér" tartományba, ha a testzsírszázaléka magas. Erre akkor van esélye, ha életében nem sportolt, a teste puha, plötyi, kontúrtalan.


Amit a 3-as linkelt... ott viszont nem hiszem el, hogy 9 %. Nőknél a legtöbb esetben már 12 alatt is baj van. Sőt van, hogy 16 alatt is kimarad már a menstruáció.

2013. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó étrenddel nem ilyen a fenék mint a középsőn: [link]

ez inkább vmi szar fogyókúrás koplalás

2013. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Értem, de tartom. Plötyi lehet 59 kilóval, de dagadt az én terminológiámban nem :) 90 kilóval talán elérné azt a térfogatot, bár akkor is inkább kövérnek nevezném, a dagadt az nekem erős szó. Ez ilyen ki mit nevez dagadtnak dolog...
2013. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!