Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj? Miért csinálom?

Velem van a baj? Miért csinálom?

Figyelt kérdés

Mostanában a szüleim bármit vesznek nekem akár meglepnek...stb sosem tetszik,nem az en stílusom,pl.:szuletesnapomom vettek egy táskát/tolltartót (sulira)de nagyon nem az en stílusom,es ilyenkor nem tudom miert mindig előnt a szomorúság és dűh(de nem mutatom ki)bemegyek a szobámban es neha sírok de mindig előnt a szomorúság hogy penzt költöttek rám meg hogy totál nem az en stílusom.

Miert csinalom ezt? túl elkényeztetett vagyok?ez a kamaszkor.?

Trollok kíméljenek pls

16/L


2015. aug. 28. 00:02
 1/5 Molyember ***** válasza:
Ez egy ilyen korszak. Majd kinövöd. :)
2015. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleid nem ismernek eléggé, hogy tudnák, milyen stílust is kedvelsz? Szerintem nem kéne sírni, hanem elmondani nekik, hogy legközelebb inkább olyan lenne a hasznos, ami.... És természetesen megköszönöd. De legyél tapintatos, nehogy megbántsd őket. Viszont azzal, hogy sírsz és nem mondasz el semmit, nem lesz megoldva a problémád. Ezért azt gondolom, hogy mondd el óvatosan, köszönd meg, legyél illedelmes és nem lesz gond.
2015. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőgés helyett miért nem nyitod ki a szád, hogy anya/apa, menjünk már el együtt iskolaszert venni, mert láttam xy helyen tök jókat és blablabla? Használd az agyadat,nem fáj az.
2015. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sírós de valahogy neha mindig kijön egy ket csepp akaratom ellenére..tudom mindig megköszönöm es mondom hogy nagyon tetszik,rengetegszer fogom hordani...stb mert tudom h azert egy márkás jó táská nem olcsó es hogy ok is keményen megdolgoznak a penzért..:)
2015. aug. 28. 00:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy legközelebb el szeretnél velük menni iskolaszert venni, mert szeretnéd magad kiválasztani, hiszen tudod, hogy pontosan mit akarsz a táskába pakolni, így van elképzelésed a kis zsebeiről, stb. És ki tudod választani, amelyiket szeretnéd. Én mindig elmegyek, pedig nem vagyok válogatós fiúként...(#2 voltam)
2015. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!