Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem, miert csinalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, miert csinalom ezt? Van ennek barmi ertelme?

Figyelt kérdés

4 eve szerelmes vagyok egy pasiba, es ugy erzem, o is hasonlokeppen erez irantam. Soha nem jon oda hozzam, hogy konkretan megmondja, hogy tetszem, csak bamul, nez, mosolyog, neha mintha indulna felem, de megtorpan.

Mar nem birom ezt idegileg, nem talalok senkit, aki erdeklne egy picit is, elfelejteni meg nem tudom.

Amikor tudom, hogy osszefutunk, mindig szepen feloltozom, de nem tortenik semmi. Most pedig egy ideje mindig azon vagyok, hogy elerjem, hogy rajojjon, hogy mit veszitett azzal, hogy nem csinal semmit. Hogyan csinaljam?


2014. nov. 20. 21:51
 1/4 RRR ***** válasza:
100%

4 éve?

ne pazarold az időt!!

mosolyogj rá

érintsd meg

hívd meg egy kávéra stb stb stb

2014. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kihasznalna es soha nem kerulunk egymas melle
2014. nov. 20. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Bővebben? Suliba jártok?
2014. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, mondd el neki! Ne tétovázz! Ha nem élőben, akkor facebookon.
2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!