Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert hiszik azt, hogy gond...

Miert hiszik azt, hogy gond van velem, azert, amiert nem csinalom azt, mint a tobbi velem egykoru?

Figyelt kérdés

Sok velem egykoru lany elmegy valahova, es folyamatosan fenykepeket tolt fel a facebookra, amin csak az a lenyeg, hogy bemutassak, hogy mikor mi volt rajtuk.

EN is szeretek szepen oltozni, de amikor szepen fol vagyok oltozve, nem toltok fel mindig kepet a facebookra. A lenyeg az, hogy eloben legyen rajtam mindig jo ruha, foleg, amikor talalkozok valakivel, akinek akarok imponalni. Miert kellene mindig kepeket toltsek fel a facebookra, ha epp csak elugrok jegkasazni, setalni vagy setalni? Nem fontosabb az, hogy eloben szep legyek, es eloben legyen sokoldalu az oltozkodesem?

22L


2015. jún. 23. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
De fontosabb, csak élőben nem látják olyan sokan, akik ismernek. :D
2015. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csak feltűnési hisztéria, nem kell mindent úgy tenni, ahogy mások. Én nem is vagyok fb-felhasználó, egy ideig kérdezősködtek, aztán elfogytak a kérdések.

Ha mindent úgy teszel, mint mások, kevesebb az önállóságod, mert elég, ha egy valaki vezeti a tömeget, akkor mindenki úgy tesz. A mai szabadság olyan, hogy lenéznek, ha szabadnak akarod érezni magad - vagyis másképp szabadnak.


Ne aggódj, a szépséged nem a fb határozza meg, és az sem, hogy hányan bámulják a képeid. Gondolj arra, hányan néznék úgy a képeidet, hogy perverz gondolatok forognak a fejében...

2015. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem baj. Én is így vagyok, nem szeretem mindent (sőt semmit :D) feltölteni/megosztani facebookra.
2015. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam képeket feltöltögetni, de megmondom őszintén, én azt hittem, ez a mi korunkban már nem téma (én is 22 vagyok). Ezek a minden-ruhámban-posztolok-húszféle-képet típusú felhasználók általában olyan 12-18 év közötti lányok, nem?
2015. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Inkább értékeld magad azért,hogy nem követed ezt a "divatot". Tapasztalatom alapján ez inkább a tinik körében nagyon elterjedt,hogy felhívják magukra a figyelmet s nagyzoljanak,de sajnos már a 12-13 éves lányok is ezt teszik.Szóval 22 évesen ez kicsit se érdekeljen,sőt,te már komolyabb dolgokkal foglalkozol,tehát a facebookra való folytonos képfeltöltés felejtős..

És végül,természetesen fontosabb,mert azzal nem érsz semmit ha felveszel egy márkás ruhát csak egy fotó erejéig hogy azt kirakhasd facebookra. :)


17/L

2015. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

22:32 vagyok.

Valójában tényleg a te korodbeli lányok egy része is ezt teszi,mert manapság a facebook már nem arról szól,hogy barátokat szerezz és jót beszélgess valakivel,hanem arról, hogy bármid van,azzal dicsekedj,ha valahova elmész,akkor tudasd másokkal mintha ez bárkit is érdekelne. -.-"

2015. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!