Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek azért, hogy...

Mit tehetek azért, hogy kevésbé érdekeljen mások véleménye?

Figyelt kérdés

Miért érdekelhet egyáltalán?

Elég közvetett módon történik ez nálam, mert fejben nem érzem, hogy valóban érdekelne, csak a viselkedésemből, és a cselekvéseimből tudom. ...Halkan beszélek, ritkán nyilvánítok véleményt, és azt is megbánom, hátha hülyeséget mondtam, és rágódom rajta jó ideig.

Mi a véleményetek? Van rá ötletetek?



2015. aug. 28. 08:53
 1/6 anonim válasza:
100%
barátom szardle mások idétlen véleményét. vegyél egy motort inkább.
2015. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

minek írjam le a véleményem, ha miután a véleményem által megtanulod leszarni azt akkor le is fogod? :D


22F

2015. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemes néhány ilyet bevenni, legalább gondolatban:

[link]

2015. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bízz magadban, csináld úgy a dolgokat, ahogy tudod, szeretnéd. Az élet úgyis bebizonyítja azt, hogy jó úton jársz-e vagy sem.
2015. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbálok úgy élni hogy ne érdekeljen mások véleménye, csak a családomé meg a haveroké. :) Egyszer élünk, akkor élj úgy ahogy neked jó, próbálj ki mindent amit csak szeretnél. Légy laza. :)
2015. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kevés biztató szóra volt csak szükségem, mert nem a legjobb időszakomat élem most.

Emellett tudom, h ez nem a legnagyobb probléma, de azért mégis csak ott van az ember mindennapjaiban.

2015. aug. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!