Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem ha felköszö...

Miért nem szeretem ha felköszöntenek?

Figyelt kérdés

Születésnapomkor felköszöntött a család, meg minden, és én egyszerűen sz@rul érzem magam ettől. Jött a szokásos Boldog szülinapot c dal, de én leállíttattam az egészet, mert annyira szarul éreztem magam. Bárhol is ünnepeljük, egyszerűen szarul érzem magam tőle. Fb-n felköszöntött pár ismeerős az úgy ok, de ha valóságban köszöntenek fel, akk valahogy azt érzem, hogy én ezt nem érdemlem meg, és emiatt rosszul érzem magam.


Az emberekkel szemben nagyon bizalmatlan vagyok, osztályból is 3 ember van, akinek nem nézek a háta mögé, hogyha magához hív. De nemtudom miért. Az egész ozstály, kedves, rendes aranyos, de mégis csak 3 emberben bízom meg.


2015. aug. 29. 09:53
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
Ilyen a természeted, én se rajongok érte ha felköszöntenek.
2015. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeretnél érzelmileg kötődni az emberekhez, mert félsz a csalódástól?
2015. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: Lehet igazad van.
2015. aug. 29. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez jó módszer lehet, de gondolj arra, hogy lehetnek még emberek az életben, akik tényleg komolyan gondolják és örülnek neked. Tehát ne legyél mindig mindenkivel rideg, előtte inkább beszéld meg velük.
2015. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ezt nem lehet.


16 vagyok, a 18. születésnapomat sem akarom nagyon megünnepelni.

2015. aug. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!