Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nálam van ez így? Jobban...

Csak nálam van ez így? Jobban szeretem/kötődöm az állatokhoz, mint az emberekhez.

Figyelt kérdés
Van egy csincsillám akivel szinte mindent együtt csinálunk... és még sok állatok egyszerűen imádom őket. olyan édesek, hűségesek.Nincs sok ember akivel ilyen kapcsolatban lennék mint az állatokkal.. csak én vagyok ezzel így ?
2015. júl. 29. 20:30
 1/4 FüligJimmy88 ***** válasza:
Én is többre értékelem a legtöbb állatot a legtöbb embernél...
2015. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok...
2015. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexuálisan is?
2015. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Van három kutyánk, mindegyikre úgy tekintek mintha a testvéreim vagy lányaim lennének. Sokkalta jobban kijövök velük mint a legtöbb emberrel, nem zavara jelenlétük és mikor velük vagyok sokkal boldogabbnak érzem magam. Pedig, allergiás vagyok rájuk, de nem érdekel mivel annyira szeretem őket. :)
2015. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!