Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érti meg a barátnőm, hogy...

Nem érti meg a barátnőm, hogy nem használhatja az autóm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már együtt vagyunk három hónapja és most rakta le a jogsiját.Van egy audim amit egy éve vásároltam használtan 4 millióért(2010-es A6-os).Nálam az autó mindig is presztízs kérdés volt és 22 éves koromig dolgozgattam és ügyeskedtem amíg olyan körülményeket tudtam előállítani magamnak,hogy beleférjen egy ilyen járgány és az első műszaki hiba után ne kerüljek az utcára.Folyamatosan nyaggat,hogy engedjem meg neki,hogy használja az autóm.Most rakta le a jogsiját,kezdő és minden kezdő követ el hibákat.Felajánlottam,hogy veszek neki egy olcsóbb autót amin lassan belejöhet a vezetésbe,de az enyémet nem használhatja mert azért nem egy tanulóautó kategória amit itt-ott meghúzunk véletlen.Volt egy incidensem,hogy előttem volt egy kezdő és egy picit komolyabb emelkedő volt,hiába hagytam távolságot lefullasztotta kétszer előttem majd addig ügyeskedett,hogy sikeresen belém csúszott(Nem tudtam hátramenni sem,mivel akkor én mentem volna már bele a mögöttem lévőbe).Hogyan értessem meg vele a álláspontom?
2015. aug. 30. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem fogja fel, o a buta. En sem engednem.
2015. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Ügyeskedtél? Tudtam én, hogy audit csak a politikusok és az "ügyeskedők" vesznek. Becsületes embert még nem láttam Audival.
2015. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg neki, hogy a tízezredik levezetett kilométerét valami romantikus helyen ünneplitek meg, ahova ő viheti az Audit. Addig viszont nem adod oda és pont.
2015. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

majd vezetheti... de egyenlőre kap egy sajátot amin gyakorolhat... mert csak most lett meg a jogsija és nem megy még neki ugy... és ezt elég drága javittatni... kapsz egy sajátot ha meg huzod vagy valami az se gond... és majd idővel bele jössz...

én ezt mondanám neki... így lehet picit örülne is mert csak kap egy saját kocsit..

2015. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kerek-perec mond meg neki udvafiasan, hogy ezt az autot, majd akkor hasznalhatja, ha legalabb egy eves vezetesi rutint szerez egy masik auton es ebbol nem.engedsz.

Ha gondolja segitesz neki autot venni stb.

De akkor legyel kovetkezetes es tartsd te is magad ahhoz, amit mondasz. (Azaz veletlenul se hagyd vezetni kocsidat soha, sehol...mert akkor ujra kezdodik majd a nyaggatas.

2015. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Láttam már lerobbant Audit.


Amúgy passz, nekem eszembe se jutna elkérni. Nem tudom, hogy az ilyen nőket irigyeljem-e vagy ne: pár hónap után: az én házam, én vezetem az autót...miii???


(Szerintem se totál fehéren szerezted, de ezt most hagyjuk :D )

2015. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Három hónap után friss jogsival én se engedném.

Nálunk most lesz jogsim nőként, párom vezetni enged majd, de mi 6 éve együtt vagyunk.

2015. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kulon hasznalni ne add oda neki, de ha egyutt vagytok es a kornyezetet/forgalmat megfelelonek tartod, akkor neha atengedhetned neki a kormanyt, ezzel be is fognad a szajat.
2015. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen sokat magyarazni, egyszeruen nem tudna kifizetni ha tonkre tenne. Ennyi.
2015. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Három hónap után hajlandó vagy arra, hogy vegyél neki egy kocsit, erre ő nyafog, hogy nem vezetheti az Audid?

Érdekes....

2015. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!