Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiskoromban csufoltak a nevem...

Kiskoromban csufoltak a nevem miatt. Lehetseges. Hogy ezert lettem zarkozott?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a neved?
2015. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akos makos szaros akos
2015. aug. 30. 19:13
 3/11 A kérdező kommentje:
igy csufoltak
2015. aug. 30. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval Ákos a neved. Ez szép név. De nem hiszem, hogy az Ákos neved miatt ragasztották rád az ákos-mákos vagy szaros ákos csúfolódást. Ez inkább olyan "nem szimpi a gyerek" szívassuk csúfolódás.
2015. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább olyan a szivassuk a gyereket mert beszart 7.-ben gúnynév.
2015. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 eznemlényeges ***** válasza:
Ha ez a csúfolás téde nagyon megviselt, igen lehet, de az is lehet, hogy eleve ilyen a természeted.
2015. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát akik ilyen hülyeséggel csúfoltak elég éretlen "kisgyerekek" lehettek. Egyébként most hány éves vagy? Szerintem szép neved van, nem is értem,hogy jutott eszükbe ez a gúnynév... 14/L
2015. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor miattuk kell a hazban ulnom
2015. aug. 30. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Megértelek ezért hogy zárkózottabb vagy mert csúfoltak a neved miatt. Szomszéd srácot Rudinak hívják duci is egy picit, pedig normális jó fej kis srác és őt is csúfolták az iskolába 1-8 ig azzal hogy Rudi a malac meg túrorudi meg hasonlók. Ő is igen kivan emiatt Kedden megy először gimibe és nagyon retteg már előre hogy ott mi fog rá várni. Egy szem ismerőse sincs ott és fél attól hogy ott is ezzel fogják őt csúfolni. Én vigasztalom őt ezzel hogy nyugodjon meg mert gimibe már komolyság van nem fogják majd ezzel szekálni főleg ha jó lesz majd az első benyomás és sok embernek szimpatikus lesz akkor tuti nem lesz gond. Persze aláírom hogy a komolyság a gimiben enyhe túlzás mert én sem rég végeztem el a középsulit tudom mik mennek ott, engem is csak azért nem piszkáltak mert akármennyire is zárkózott csendes ember vagyok próbáltam közvetlen lenni és tudtam jó benyomást tenni én ennek köszönhetem azt hogy a kevésbé jó osztályközösségben megúsztam 4 évnyi piszkálást meg csúfolódást, bár a nálam csendesebbeket sokat szekálták, engem annyira nem igaz olt ott 2 barátom akik azért tettek is érte hogy ne piszkáljanak a többiek de lányok közül is sokan támadták a csendesebb srácokat, az ottani szerelmemre is ezért rágtam be mert csúfolta az egyik srácot és engem is arra buzdított hogy menők közé tartozom akkor csúfoljam én is, de én nemet mondtam és ezért dobott akkor engem, igaz dühös voltam rá, de sajnos ilyen a középsulis élet.
2015. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ákos egy aranyos név :) Engem is csúfoltak régebben a nevem miatt, de most ide nem irnám ki, hogy hogy, mert elég ritka nevem van és nem akarom, hogy valaki felismerjen XD

De pl. volt egy barátnőm, akit Emőkének hivtak és őt Emlőkének nevezték. Vagy egy Peti nevű fiút Jetinek. Vagy egy Géczi vezetéknevű gyereket gec/nek. Csak hogy párat emlitsek. Nálunk szinte mindenkinek volt az osztályban valami gúnyneve :D Úgyhogy az ilyeneket ne vedd magadra, bármilyen névből ki lehet szinte hozni valami hülyeséget :)

2015. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!