Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kiskoromban sokszor felkereste...

Kiskoromban sokszor felkerestek, lehetséges hogy elvisznek magukkal most?

Figyelt kérdés

Minden akkor kezdődött amikor 4-5 évesen néztem pár horror filmet!Akkor még mit sem tudtam a parapszichológiáról, okkultizmusról meg ilyenekről.

A szellemek, transz, hipnózis, halál ...nagyon megfogott.

De még nem értettem ezeket.Ekkoriban volt h éjjelente felkeresett pár kistermetű vmi(lény),v manó!!

a szobám egyik sarkából jöttek elő és mindig vmit akartak tőlem este.egyik hajnalban rajtakaptam őket hogy a sarokban elbújnak és elakarnak menni.Kérdeztem őket hova mentek??azt mondták h az udvarunkban van egy épület az alatt van a barlangjuk.

Volt még ezután pár fura dolog,pl tesómmal. Bementem vmiért a pincébe és láttam egy gnóm embert amint a pincében mászkál , akkorát ordítottam h tesóm beszaladt(öcsém).Nem tudta miről van szó, csak mutogattam neki hogy ott-ott van.elkezdett lemenni a lépcsőn és a fal mögül elődúgta a fejét és csendre intett minket h legközelebb csendesebben játszunk mert elvisz minket örökre!!!!

Ekkor az utcát egy hatalmas sikoly rázta meg mindketten sikitottunk a szüleim lejöttek azt hitték vmelyikünk meghalt.

Mondtam apunak h a fal mögött van vki és balta van nála.Lement és egy balta volt a földön hagyva amilyen nekünk sose volt!!

elmondtunk mindent nekik, azt mondták h egy papnak majd el kell mondanunk és ő mond rá vmit.

Azóta eltelt pár év.tudom h vannak olyan emberek akik képesek dolgokat látni, és ezt a képességet pszichoaktív drog v erős érzelmi sokk is előidézheti!!!!(ilyen egy gyerekkorban megnézett horrorfilm)

EZT végzett pszichologusnként mondom.tudom kicsit eltér a kérdés minősége a szakterületemtől de várom az észrevételeket.

Kinek volt vmi tapasztalata ilyen lényekkel???



2013. jan. 18. 23:28
 1/10 A kérdező kommentje:

Nemrég látogattam haza, és az az épület ahol a manók barlandja volt állítólag megsüllyedt a talapzata.statikust hívattunk ki és azt mondta h nem látott ilyet de biztos az építkezésnél a kőművesek figyelmét elkerülte de az épület ezen része alatt egy hatalmas gödör volt nem tudja hogyan kerülhetett oda hiszen alapozásnál észre kellett volna venni

így az egész épület alá alákellett földet tölteni és alapozni megint.Kirázott a hideg mikor ezt elmondta a mérnök.

2013. jan. 18. 23:32
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha megérem azt hogy valaha pszichológushoz kell majd járnom,remélem nem hozzád kerülök.
2013. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vadkan01 ***** válasza:
Na folytasd ez tetszik :D. AHOY
2013. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pszichiáter ismerősöm, aki elmesélte, hogy volt egy paciense aki csirkének képzelte magát. Sokáig járt hozzá, az ismerőröm pedig abban az időben rengeteget dolgozott. Egyszer csak észrevette, hogy azon gondolkozik, hogy lehet hogy ezt az embert nem is kell meggyógyítani mert mi van ha ő tényleg csirke? Ezt elmondta a férjének, aki közölte vele, hogy most azonnal munkahelyet vált, és keres magának egy nyugisabb intézményt. De amúgy lehet, hogy egy kollégáddal kéne megvitatni a dolgot.
2013. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem, hogy elvisznek, és soha nem hoznak többet vissza. Elég sok már a hülye. Legalább eggyel kevesebb lenne.
2013. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak a kérdés, hanem a helyesírásod és szövegalkotási képességed is eltér a szakterületedtől.


Nem fognak magukkal vinni, de a mondavilág szerint képesek rá. Rengeteg történet maradt meg a régi időkből -kultúrától függetlenül-, ahol az ilyen magasabb szinten élő lények magukkal ragadtak egyszerű embereket. A tündérek például előszeretettel ragadtak el kisgyereket a közeli falvakból, hogy a saját világukba vigyék és ott felneveljék.


Egyébként pont neked tudnod kéne, hogy már 4-5 éves korodban is hallottál a manóktól. Ha máshonnan nem, akkor édesanyádtól vagy édesapádtól, akik esténként meséket meséltek neked. Egy gyermek fantáziája pedig hihetetlenül vad és gazdag. Szomorú, hogy nekem kell ezt elmesélnem neked.

2013. jan. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 White_Shadow válasza:
57%

Ahogy az előttem szóló is írta, a gyermeki fantáziának nincsenek határai. Pláne, ha megnéz egy horror filmet vagy hall egy egyszerű mesét. Nekem például volt hasonló esetem szintén 4-5 évesen. Anyukám mesélt nekem valamilyen mesét, tudod, szőke herceggel meg hasonlókkal. Utána este, azt láttam hogy a sárkány ott áll a szobám közepén. Mondjuk, arról kiderült hogy egy nagy halom ruha volt felakasztva a fogasomra, de akkor nagyon megrémültem, és sokáig csak elfutva a fogas előtt mertem ki-be közlekedni a szobámban, mert mély nyomot hagyott bennem.

Aztán pedig lett egy képzeletbeli barátom, akiről azt hittem teljes meggyőződéssel hogy létezik, ahogy előtte a sárkányról is, de aztán kinőttem belőle, és ma már csak nevetek az egészen.

Azt tudom, hogy a Te eseted más, és őszintén megmondom, nem a gyakorin kéne kérdezősködni, hanem (és most nagyon szépen kérem hogy ne sértődj meg) orvoshoz menni! Lehet hogy tényleg valami problémád van ami elől nem tudsz elmenekülni. Persze az is előfordulhat hogy csak szórakozásból és unalomból irkálsz ide, ami ebben a topic-ban gyakori..

2013. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
És a kapubejárótokat nem robtották el? Az alá nem költöztek manók?
2013. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

na hát ezen jót szórakoztam!!!:))) köszi:))))

eltévest chucky babák....

2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy képzeletbeli bandám akikkel szoktam az udvaron játszani. Èn voltam én a képzeletbeli bandában meg volt egy kissrác (Kerozin volt a neve) kb 12 éves koromig játszottam igy....kerozin volt a baràtom és nagyon szerettem mert a bandatagok közül ő volt a legkissebb de mindig menőzött és motoroskendő volt a hajában és fehér polót hordott ...erre emlékszem :D
2013. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!