Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai generációnak valyon a...

A mai generációnak valyon a lélekgyógyászaton kellene lenniük? ~>) ) ) ) )

Figyelt kérdés
Mert én ahogy látom mindenki meg van vadúlva és tulzásba vannak esve)))))

#Élénkségek
2015. aug. 30. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg még írni se tudnak.
2015. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na erre válaszoljatok! Hogy Min kellene változtatni.
2015. aug. 30. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Te most miről beszélsz, úgy őszintén?
2015. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én sem értem, miről van szó :/
2015. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne szívj többet.
2015. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha ti ezt nem tudjátok megérteni ezek szerint ti nem is figyelitek hogy mi történik a külvilágban vagy magatok körűl. Most Értitek, nektek mi a véleményetek erről?
2015. aug. 30. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Mint te is írtad, valószínűleg nem járunk kellőképpen nyitott szemmel. Ez viszont azt eredményezi, hogy nem is tudunk véleményt alkotni erről a....... erről. Tizennégy éves vagyok és készségesen jelentkeznék a "mai generáció" képviselőjének, de nem értem a kérdés lényegét. Elmagyaráznád érthetően, egy csipetnyivel kevesebb LSD-vel megfűszerezve?
2015. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ott kellene lenniük(lennünk..talán én is oda tartozom),igen
2015. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja arról is szó van.Egyébként egy éve tiszta fejjel lélekkel és elmével élek mert én mindenben jártas vagyok és tudok tiszta ötleteket és tanácsokat adni viselkedéssel is kapcsolatban. Hogyan lehetne szerinted meg változtatni az emberiséget hogy mindenki tisztelet tudó,önakaratú és normálisak legyenek? Egyéb lelki broblémád? :-)
2015. aug. 30. 21:32
 10/13 eznemlényeges ***** válasza:
Most is vannak normális tinik, jelentkezem én és még egy lány akit megismertem, általában a visszahúzódott fiatalok akik nem, és miért húzódtunk vissza? Mert ezek a páwák meg yolok meg mit tudom én minek nevezik magukat itt nyomják a dumáikat, amit főleg a médiából vettek. Szóval szerintem a tv-újság-hírlap stb. tartalmán is kéne változtantni. Facebookot annyira leegyszeerűsíteni, hogy csak beszélgetni lehessen, meg 1 kép rólad ás annyi. Szóval a válaszodra a válasz igen, a többségének.
2015. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!