Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha álmodok akkor, hogy-hogy...

Ha álmodok akkor, hogy-hogy álmodok olyan dolgokról amiről tudod is, hogy nem lehetséges és a valóságban nem így van?

Figyelt kérdés

Rengetegszer megeshet, hogy mondjuk a házunk előtt lévő járdán autók is közlekednek és mondjuk az egyik álmomban egy helyről mikor sirva elfutottam egy cementgyár volt ott ahol simán csak lakóházak vannak. Ráadásul mondjuk rosszul tudom, hogy hol van az osztrák-magyar határ és ilyenek...

Egyébként engemet nagyon érzékenyen érintenek az álmok. Ezt is sirva írom le mikor 17 éves vagyok és nincsen ebben így semmi különös



2015. aug. 31. 20:39
 1/3 anonim válasza:
Az álmokat befolyásolhatják filmek vagy épp amiről olvastál, ha nem is pont úgy ahogy például a filmben volt. De az álmokat befolyasolhatja ugyanúgy belsőeérzelmek is pl bánat. De az is elofordulhat egyszer mondjuk kitalatad azt hogy a me kibenffogszxdolgozniis ha nem is az napeste de valamikor lehet azt alálmodnakhogy ott dolgozol.
2015. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az álmodod hogy ott dolgozol* bocsi csak a hülye telo szótár
2015. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, de az álmok elég összetettek
2015. szept. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!