Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én metál zenét hallgatok...

Ha én metál zenét hallgatok akkor metalhead vagyok?

Figyelt kérdés
Leginkább metalcore-t,post hardcore-t,black metalt és death metalt hallgatok,viszont ezeken kívűl szoktam még hard rockot illetve ritkán alternatív rockot is.Eddig rockernek mondtam magam,de az az érzésem hogy inkább a metál műfajt szeretem jobban.És akik ilyesmit hallgatnak azokat metalheadnek hívják?Lenéző kommenteket nem kérek!

2015. aug. 31. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
aha.
2015. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A metál rajongó is rocker, mivel a metál a rockból alakult ki :D
2015. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem hívhatod magad rockernek is, metalheadnek is (felénk ezt csak simán metálosnak mondják), nem változtat a dolgon semmit. A rocker egy általánosabb kifejezés, igazából mindenki rockernek mondható, aki a rock műfajon belüli zenéket kedveli, és mivel a metál is ide tartozik, ebbe a kategóriába mindenképpen beleférsz.

Aztán majd kinövöd ezt az ilyen-olyan stílus korszakot, akkor már nem hívod magad semmilyennek, kevésbé leszel elfogult, árnyalódik a zenei ízlésed és csak meghallgatod azt, amit szeretsz. Persze kamasz korban jó ez a csoportkohéziós dolog, jó érzés kicsit ki is lógni a sorból, meg kicsit tartozni is valahova. :)

2015. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment a kéz,és várom a többi válaszokat is :)
2015. aug. 31. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mondhatod magad metalheadnek.


Hát figyelj,én elég sok stílusú zenét szeretek hallgatni.

AC/DC nőttem fel,meg hasonlókon de mellette rapp zenét is hallgattam.Azt még is rockernek neveztem magam.

Mostanra meg már mindent meghallgatok.

heavy Metál,rock,hard rock,hip hop,rapp,dubstep,hardstyle,stb.


https://www.youtube.com/watch?v=htKY2oD85rs Ezt meg küldöm neked tisztelt kérdező :D

2015. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utólsó:ez az egyik kedvenc számom *.* :o
2015. szept. 1. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán hívhatod magad rockernek, és nekem is az az egyik kedvencem. :D

https://www.youtube.com/watch?v=BSDsYmZREwo

2015. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pedig ez 6-os! 4-es vagyok :D
2015. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én rádiót hallgatok, akkor Radiohead vagyok?
2016. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!