Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj, ha (gothic,...

Szerintetek baj, ha (gothic, black) metál zenét hallgatok, de, kicsit sem öltözök rockerként/metalheadként?

Figyelt kérdés

Pár barátom azt mondja hogy úgy kéne öltöznöm , mert ez hozzá tartozik a stílushoz.. és hogy ezzel lehet kimutatni a stílus iránti szeretetet...(bocs, ha rosszul fogalmaztam)

Én úgy gondolom hogy nem a ruha miatt lesz valaki az aki :D

ti hogy gondoljátok ?



2014. aug. 19. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Úgy öltözz, ahogy tetszik, és hallgass azt, amit szeretsz.
2014. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A többség azért öltözik úgy, mert az a stílus tetszik nekik, ez valahogy a zenével jár kéz a kézben. Amikor még doom-ot hallgattam, én is úgy öltöztem, mert nem is bírtam színeket elviselni magamon, csak feketét. Aztán elmúlt. :)

Öltözz úgy, ahogy neked tetszik. Maximum koncerteken megbámulnak majd, de sebaj.

2014. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél akkor rózsaszín szoknyácskát is felvehetnél ,ennek semmi köze a zenéhez ,nincs megtiltva ,hogy azt hordd amiben jól érzed magad. Én thrash, heavy és power metal kedvelő vagyok , le nem szakad rólam a szaggatott csőnadrág és a fehér magasszárúm ,de ha meleg van ,vagy csak le kell szaladnom valamiért akkor ott van a szekrényemben egy-két (pl. egy sötétrózsaszín) ruha és felkapom gyorsan egy magassarkú cipővel vagy egy sima szandállal azt.

Fejlődjünk már annyit ,hogy megértsük ,hogy a zene nem a ruháról szól. Te meg nagyon jól teszed ,hogy azt hordod amit szeretnél ,nem azt amit "elvárnak" tőled. Azzal mutatod ki a stílus iránti szeretetet ,hogy azt hallgatsz amit vagy elmész egy-egy koncertre és hasonlóak , annak ellenére is ,hogy nem olyan az öltözködési stílusod :)

2014. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Én szinte állandóan thrash-t hallgatok, de a legkevésbé sem látszik az öltözködésemen (sem).

Szerintem lényegtelen az öltözködés ebből a szempontból.

Másrészt van aki zenekaros pólóban mászkál, de két lemezt nem tudna mondani attól az előadótól...

2014. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, én sem a zenei ízlésemhez öltözök. Szerintem a zenei és az öltözködési ízlés lehet különböző.
2014. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanigy vagyok, szerintem semmi problema nincs vele.
2014. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D ezek szerint nektek is ugyanez a véleményetek :DD
2014. aug. 19. 11:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, miért lenne? Úgy öltözz ahogy neked tetszik, nem másoknak kell megfelelni, és nem is zenei stílushoz kell öltözni.

Én nagyrészt goth ruhákba szoktam öltözni mert nekem az tetszik, de igazából a környéken senki más nem öltözik így, pedig többen is hallgatnak ilyen zenéket. Engem nem zavar.

2014. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én sose öltöztem rockernek, fiatalon sem. most meg már hülyén nézne ki, 39 évesen...a feketét kifejezetten utálom, pláne tiszta feketében, fiatalon is utáltam, főleg a melegben..annyi, hogy anno voltak zenekaros pólóim , meg egy (magától) szakadt farmerem, kész. most meg van egy (mű)bőrdzsekim, amit bárki felvehet, nem kell hozzá rockernek lenni.

mellesleg, én is szeretem a fent említett stílust, sőt a ruhák is tetszenek, de mondom, 39 éves nőként már vicces lenne úgy öltözni, régen meg amiatt zavart, mert ugye, a) feketék általában b) feltűnők a ruhák, én meg nem szeretem a feltűnést. csak tetszenek, és kész.

nem az öltözködés szabja meg a zenei ízlést. mellesleg, szeretem ugye ezt a stílust, de mást is, heavy metált, classic rockot, most akkor melyikhez öltözzek?:)

2014. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem baj, én sem fogok viking csaj cuccba öltözni :D
2014. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!