Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg egy tapló vagyok ha...

Tényleg egy tapló vagyok ha megkérdezem valakitől hogy ő most törpe vagy gyerek? A csajaim szerint igen.28f

Figyelt kérdés

állt a pénztárnál egy alacsony valaki aki akiről nem tudtam eldönteni hogy ez most gyerek vagy törpe. na most én odamentem hozzá és finoman megkérdeztem hogy: Elnézést! de maga most gyerek, vagy törpe. törpe volt.... Andi csajom kicsit kiakadt, de utána kiengeszteltem, viszont a másik barátnőm akivel komolyabb a dolog, miután elmeséltem neki mi történt ma velem, azt mondta hogy egy tirpák vagyok hogy ilyet kérdezhettem.


28f


2015. szept. 1. 17:56
 1/8 anonim válasza:
73%
Hát ,ne úgy kérdezd ,hogy "törpe" mert eléggé ellenségesen hangzik..
2015. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Tirpák vagy, egy tapló, de nem csak emiatt, hanem egy kis féreg vagy. Remélem egy undorító családtalan öreg leszelaz elfekvőben ahol megdöglesz, mert családod nem lesz te pondró.
2015. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
asszem neked elgurult a gyógyszered....
2015. szept. 1. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet összekeverni a gyereket és a kisnövésű felnőttet? Látássérült vagy? De hogy válaszoljak, valóban ciki vagy :-D én tuti elsüllyedtem volna szégyenembe hogy ilyen emberrel vagyok.
2015. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez mire volt jó. Egyébként te milyen magas vagy és hozzá hogy kg a testsúlyod? Hm? Már azzal nagy arcod van, hogy több barátnőd van. Ők tudnak egymásról? Akkor leszel aztán főtirpák! :D
2015. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább szomorú, hogy a "magaságoddal" keménykedsz. Abba még nem gondoltál bele, hogy ez a másik félnek rosszul eshet vagy alapból kisebbségi komplexusa van (ami egy BETEGSÉG)?


Ha még poénból egyszer eljátszod haverokkal, okés. De így, kérlek gondolkozz, mielőtt más lelkébe taposol...


Illetlenség, udvariatlanság és taplóság, szerintem.

2015. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne már srácok, ez egy troll, ne etessétek. Unatkozik szegény és pontosan azért talál ki ilyen hülyeségeket, hogy a megbotránkozott válaszokon jókat röhögjön.
2015. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pö.söket kéne jól szájon verni. :D
2015. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!