Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek azzal hogy kicsi...

Mit kezdjek azzal hogy kicsi vagyok?

Figyelt kérdés

Már nyolcadikas vagyok de ha hiszitek ha nem kb. 155cm magas vagyok és ez nagyon zavar mi lesz jövőre ha középiskolába megyek ott lesznek a sok 168 körüli ember én meg ott leszek egy kb.hatodikas méretével. Tudtok mondani mondjuk valami olyan edzést vagy valami ilyesféleket amitől lehet nőni?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. szept. 1. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok és 155 cm. Ennek eredményeként mindenki fiatalabbnak gondol, mert kislányos a megjelenésem. Később még talán örülsz neki. Plusz egy fiú fölé sem magasodsz, tehát nagyobb a párválasztási lehetőséged. :)
2015. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen kb 173 körül voltam, a következő 10 évben még nőttem 30 centit, szóval ráérsz bőven, semmit nem jelent, hogy ilyen kicsi vagy ennyi idősen. Volt egy ugyanakkora osztálytársam, mint te, ő egy jó 20-25 centit nőtt még a 155 centijéhez 18 éves koráig. A magasság egyébként genetikailag kódolva van, annyit tehetsz, hogy helyes táplálkozással és megfelelő alvásmennyiséggel kihozod a beléd programozott genetikai maximumot.
2015. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!