Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 éves nőnek hol "kell"...

23 éves nőnek hol "kell" tartania az életben?

Figyelt kérdés
Munkahely, diploma, komolya kapcsolat, netalán gyerek? Saját lakás?
2015. szept. 2. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő dönti el.
2015. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

saját lakás még lehet, hogy éppen nem de a többi stimmel

Az előző hozzászóló okosan fejezte ki, te döntöd el, hogy gyermeket vállalsz vagy a munkát a karriert választod

2015. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kell. Nagyon rossz megfogalmazás,embere válogatja.

Van aki házasodik ebben a korban,más tanul még,vagy dolgozik.

Talán nem árt tudni már ebben a korban,hogy az ember mit akar kezdeni az életével.

Aggódni nem kell,tanulni soha nem késő, házasodni 30 után is lehet.

Nagyon összetett kérdés ez,múlik az egyén családi hátterén főleg.

A kérdésedből azt veszem le,nem vagy elégedett az életben eddig elért eredményeiddel.

Fejtsd ki kérlek, mi a pontos helyzet!

2015. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Munkahely, komoly kapcsolat igen.

Viszont 23 évesen saját lakás max szülőktől kapott pénzből, hitelből nem mert az minimum 20 évig kéne fizetni. Gyerek csak akkor ha van biztos anyagi háttér amire lehet alapozni és olyan kapcsolat akivel nagyon komolyak a szándékok.

2015. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van barátnőm, aki házas és 23 évesen már van egy 2 éves lánya, a másik most szült, a harmadik dolgozik, a negyedik munkanélküli, én tanulok és még sorolhatnám. Most ez alapján mit vonsz le? Mindenkinek más a háttere, máshonnét jön és mások a tervei, céljai, álmai így ez alapján lehetetlen meghatározni, h egy 23 évesnek hol kell tartania az életben. Nekem van egy tervem és én ahhoz tartom magam nem pedig másokhoz. Lépésről lépésre megyek és nem érdekel, h ennek már gyereke van vagy autója, egyszer én is odaérek, h nekem is lesz, de nekem most nem az a "lépés" jön.
2015. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha jobban szituált családban nőtt fel, akkor ennyi idősen végzi el az egyetemet, és kezdi a karrierjét már egészen jó állásban. Ha szüleinek nincs nagy háza, ahol még pár évig elszeparáltan tud élni, akkor bérel egy lakást, és élvezi a fiatal, sikeres nők életét szingliként vagy tartósabb kapcsolatokban, pár évig még a gyerekvállalás nem aktuális, gyűjti a tapasztalatokat, hogy férjnek normális férfit válasszon.
2015. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én egy éve dolgozok egy jó munkahelyen, diplomám van, kocsit most szeretnék venni. Saját lakásra még gyűjtök. Kapcsolati téren nem vagyok elégedett. Van egy másfél éves kapcsolatom, de nem érzem, hogy ő lesz életem párja. Ebben vagyok bizonytalan, hogy vajon ennyi idősen már meg kéne-e állapodnom vagy keresgéljek tovább.
2015. szept. 2. 20:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Hol "kell"? Ahogy ő jól érzi magát, ahol szeretne tartani.

Nekem 1 szakmám van,munkahelyem, 2 éves kapcsolatom, szerintem bőven jól tartok és bőven ráérek a gyerekkel is, a házzal is. Mondjuk olyan 27 éves koromig.

Neked kell érezned, mit akarsz kezdeni az életeddel, merre tartasz. Építhetsz karriert is, manapság a legtöbben 30 felett vállalnak családot, fix lakhelyet (vagy még akkor sem).

2015. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Ismeretségemben azt látom hogy a sikeresebb nők 30-as éveik elején házasodnak csak, sokszor maguknál szolidabb srácot választanak (akitől kevésbé várhatják, hogy átcseszi őket), utána egyszerre szülnek 2 gyereket, addig szép szakmai karriert összehoznak.


Az egyszerűbb csajok persze (pl. fodrászok, vagy bolti eladók) már jellemzően 18-19 évesen megkezdik a saját életüket, ők korábban, több kompromisszumot téve választanak társat, kevésbé tudatosan vállalnak gyereket.

2015. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"egyszerre szülnek 2 gyereket" helyett: egymás után...
2015. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!