Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy INFP mennyire...

Szerintetek egy INFP mennyire tud boldogulni az életben?

Figyelt kérdés

Megcsináltam egy személyiségtesztet és az jött ki, hogy INFP vagyok. A leírás alapján is teljesen magamra ismertem, egy-két dolog kivételével.

Eléggé önállónak tartom magam, de nem tudom, hogy mennyi esélyem van az álommunkámat (író) végezni. Ezért eléggé félek, hogy nem tudok majd egyedül boldogulni.

Ti mit gondoltok, mennyire befolyásolja ezt az, hogy INFP vagyok?


2015. aug. 6. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
5%

A személyiségteszt marhaság. Úgy vannak megcsinálva, hogy valamennyire úgy is igaz lesz mindenkire -mint a horoszkóp.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb kérdésnél olyan szélsőséges válaszadási lehetőségek vannak, amik nagyban befolyásolják azt, hogy mit dob ki a gép, azzal meg nem számolnak, hogy az opciók közül lehet, hogy egyik sem igaz vagy esetleg pont, hogy mind a kettő igaz.

Szóval hülyeség.


Nem egy teszt fogja meghatározni és befolyásolni, hogy mire vagy és mire leszel képes.

2015. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8%
Egyaltalan nem a szemelyisegedtol fugg ez.Amugy meg az MBTI nem a legeslegjobb,az enneagramm sokkal jobb,bar attol fugg hol nezed...na azzal jobban boldogulnal
2015. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!