Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy félénk,...

Hogyan lehet egy félénk, önbizalomhiányos fiúból nagydumás menő figurát faragni?

Figyelt kérdés
Félek az emberek véleményétől.Nehezen barátkozom és nehezen beszélegetek, néha már pár ember előtt s nehéz megszólalnom.Önbizalomhiányosnak tartom magam. Lányoknál egyáltalán nem merek kezdeményezni.

2015. szept. 3. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen haverokkal.
2015. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy a kérdés megtévesztő, de én magamról írtam.
2015. szept. 3. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen közösségben élsz akkor te is ilyenné válsz.
2015. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólóknak. Ha olyan emberek között vagy, akik nagydumás menő figurák, te is olyanná válsz. Nem muszály sokat beszélned velük, csak legyél ott köztük. Hidd el hogy sikerülni fog, és észre sem fogod venni hogy sokkal bátrabb vagy mint régen. Velem is ugyanez volt korábban. Ha szeretnél nyugodtan írj privit hátha tudok még segíteni!
2015. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!