Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért lettem ilyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért lettem ilyen jó fiú, mert tudom milyen szenvedni egy rossz családban, egy agresszív apától? Ha gazdag, gondtalan családba születek, akkor ma menő srác lehetnék, akire tapadnak a lányok és nem egy félénk, önbizalomhiányos, szorongó fiú?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
pont ugyan ezen én is elgondolkodtam nem rég
2012. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is "rosszabb" környezetben nőttem fel.Rendes srác vagyok.

Bátran kezdeményezek.

Nálad sem baj,hogy jó fiú lettél

Ha gazdag gondatlan családban nőttél volna fel.akkor egy elkényeztetett kis gazdag p*cs lettél volna.Aki azt hiszi mindent megkap

2012. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyban befolyásolta a jellemed, de van akinél fordítva sül el, szal belőle is tróger lesz.

Még belőled is lehet egyébként.

2012. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ha sok pénzem lenne sem kényeztetném el a gyerekemet.
2012. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet h ez is benne van, de a külső még fontosabb a lányoknak, utána jön csak a menőség.
2012. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy nőttem fel. Az apám egy agresszív, erőszakos ember. Semmilyen érzelmi szál nem kötött hozzá soha és szerintem már nem is fog. Én úgy vettem észre hogy a "gazdag", gondatlan családba született gyerekek nem tanulják meg értékelni azt hogy nem élnek napi feszültségben. sőt, szinte semmit nem tanulnak meg értékelni. A rossz családi környezetbe született gyerekeket pedig nem fogják váratlanul érni az élet nehézségei. Egyébként egyáltalán nem baj ha ilyen lettél. Én is ilyen vagyok. Sok lánynak már elege van a bunkó, nagyképű segg fiúkból, ahogy nekem is. Jó lenne egy ilyen barát. Én is rettenetesen szorongok mindig, félek hogy a barátom is úgy fog bántani ahogy apám teszi nap mint nap.. ha gondolod írj privit :)
2012. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!