Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről a rajzról?

Ti mit gondoltok erről a rajzról?

Figyelt kérdés

Mit éreztek ha ránéztek?


[link]



2015. szept. 6. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy tinik perverzkednek a temetőben.
2015. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csajnak meghalt a barátja...Nem? :P
2015. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Áhh, ne haragudj, de valamiért felnevettem mikor megláttam a csávó arcát. :D


Amúgy nem tudom hány éves vagy, ha 15 alatti akkor szép munka, viszont ha már 20 éves, akkor itt vannak gondok..

2015. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érzelmet nem nagyon vált ki belőlem, de az üzenetét érteni, és ez a lényeg. A rajztechnikán még van mit fejlesztened (ha jól sejtem manga stílusban raztoltad). Az egy dolog, hogy a manga stílusban rajzolt dolgok leegyszerűsítettebbek, de nem a gyermeki, teszem azt ovis szinten. Valamint nincsenek ilyen erős kontúrok, mint pl a lány hajánál. Még egy millió dolgot írhatnék, de elsődlegesen: tessék gyakorolni, ez kezdésnek jó, de nem lesz jobb, ha nem fejleszted magad.

Sok sikert! :)

2015. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megvigasztalnám a csajt análisan.
2015. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez jobb? :D


[link]

2015. szept. 6. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
igen a második sokkal jobb
2015. szept. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A színezés határozottan, viszont nyugodtan használhatsz erősebb árnyékokat, az ad neki egy hangulatot. Néhány észrevétel: A lány arca elég furcsa lett. Utána néztem a manga rajzolásnak, és azt találtam, hogy az arcon a két szem közti távolság egy szemnyi kell legyen(?). Mondom nem hiztos, minden esetre úgy tényleg jobban nézett ki. Valamit a lány arckontúrja alul jobb oldalt elég hullámosra sikerült, ami egy kissé... érdekes arcformát eredményez. Végül pedig ere figyelj: a kéz mérete akkora, hogy a két kezeddel pont le tudod takarni a teljes arcodat hajvonaltól az álkapcs aljáig (jó esetben). Nyílván nem a hármast(?) mutató kézre gondolok, mert az a perspektíva miatt nagyobb, de például a lány keze nagyon kicsike az arcához képest. Legközelebb erre figyelj :)

4-es voltam.

2015. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!