Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a rajzról?

Mit gondoltok erről a rajzról?

Figyelt kérdés

Nem képről másoltam. Otthon van egy bőrből készült teve szobrunk. Arról rajzoltam. Grafitceruzával készült. 12/L

Érdemes a rajzolással foglalkoznom?



2013. dec. 26. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ja! Rajzolj csak, oszt majd mutasd is meg!
2013. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha téged boldogsággal tölt el a rajzolás, akkor rajzolj!:) És engem is kíváncsivá tettél, úgyhogy kérlek, mutasd meg!!:) Tod, képfeltöltésponthu:)
2013. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A képeket elfelejtettem feltölteni:)Mindegyik tavalyi rajz.

Ez egy pasztell kép versenyen készítettem, ezért lett a házikó ennyire gagyi, mert nem volt rá időm.

[link]

Ez az amiről a kérdésben írtam. ( a többit azóta találtam.)

[link]

Ezt is versenyen csináltam. Ezért nem sikerült jobban...

[link]

Ezt szintén versenyen készítettem, de ez a rajt két évvel korábbi.

www.kepfeltoltes.hu/view/131226/P3020026_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2013. dec. 26. 15:55
 4/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó nem jó itt van:

[link]

2013. dec. 26. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na,jók ezek!:) Nekem tetszenek, ügyike vagy!!:)
2013. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám képest nagyon jó rajzok, de nem tudom, hogy rajzolnak az igazán hozzáértők :D Szerintem csináld hobbiként, és ha a későbbiekben is jól megy válassz ilyen pályát.
2013. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket tényleg te rajzoltad, akkor megéri foglalkoznod ezzel, mert határozottan tehetséges vagy.
2013. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 piriiiiii ***** válasza:
100%

12 évesen ezek nagyon jó rajzok. Az meg, hogy szoborról rajzolod, pláne jó, mert képről nem éri meg másolni. Én művészeti iskolába járok, két szakmai napom van (szobrász szak), az egyiken szobrászkodok, a másikon meg rajzolok, úgyhogy ha szabad így fogalmaznom, "magasfokon tengődöm a művészetben". Azt nem mondom, hoyg értek hozzá, de hallottam már pár dolgot, és először érdemesebb térből rajzolni, mármint 3d-ből síkra, tehát élő modellről, szobrokról, és csak akkor fejből vagy képről (jó minőségűről természetesen!), ha már nagy a tapasztalatod, és van saját stílusod.

Szerintem érdemes a rajzolással foglalkoznod. :) Meg a festéssel is.

2013. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Jók a rajzok, de nem kell magyarázni a bizonyítványod.
2013. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 piriiiiii ***** válasza:
100%

De azt hozzáteszem, hogy a tehetség édeskevés. Szorgalom és munka, gyakorlás nélkül nem fog menni semmi.

Illetve annyi a grafikus a világban, mint az égen a csillag... Ha továbbtanulásnál ezzel akarsz foglalkozni, jelentkezz Te is inkább szobrásznak, keramikusnak, vagy hasonlónak, mert oda ugyanúgy kell a rajzkézség, mint a grafikára, sőt, a grafikusok csak nyomkodják a számítógépet. Megélni nem biztos, hogy meg tudnál ebből, csak akkor, ha rendkívüli tehetség és szorgalom lakozik Benned, az meg még kiderül.

2013. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!