Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy egyszer nagyon...

Normális, hogy egyszer nagyon vágyom egy barátnőre, egyszer pedig nem? 16/F

Figyelt kérdés

Ez elég komolytalan kérdésnek tűnhet elsőre, de azért megpróbálom..


Vannak napok amikor egyszerűen bármit megadnék egy barátnőért.. Tehát már csak a gondolhat, hogy megölelhetek valakit és valaki mesél nekem a napjáról, már az nagyon boldoggá tesz.. Ilyenkor általában buzgón el is kezdek keresni kiszemelteket.. Általában találok is egyet, nála pedig elkezdem a hadjáratot.. Beszélgetek vele pár napot (általában még egy hét sem telik el), majd hirtelen meggondolom magam és a 'kapcsolat' lezárása nélkül ott hagyom..


Olyankor mindig ilyesmik futnak át az agyamon: "ki a gyásznak van kedve sz#rakodni valakivel, aztán kb semmit nem kapok vissza, ha egyedül vagyok nem vagyok senkihez se kötve, azt csinálok amit akarok, nem kell naponta buszozni a sok trógerrel csak hogy láthassam azt a lányt akit egyébként képen is megtudok nézni. ha dugni akarok akkor meg majd qr.vázok vagy kiverem".

Ez az állapot kicsit hosszabb ideig, akár néhány hétig is eltarthat.. Majd kezdődik újra az első.. Viszont akkor már az előző csaj valószínűleg félreértette a közeledésemet és azt hitte, hogy csak barátkozom vagy csak random beszélhetnékem van és bolondnak nézne ha hirtelen megint folytatnám ahol abbahagytam..

Ezért újabb kiszemelt keresése, és ugyanez ismétlődik...


Velem van a baj, vagy rossz csajokat választok?


2015. szept. 6. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem találtad meg az "igazit". Amíg nem kedveled/szereted a lányt, fenn fog állni ez az állapot, mert nem akarod eléggé.
2015. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!