Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek most ez miért az...

Szerintetek most ez miért az én hibám ha leköpött valaki menet közben?

Figyelt kérdés

vasárnap és ma (hétfőn) biciklitúrán vettem részt, szeles idő volt aznap, 12-en mentünk, én voltam valahol középen


amikor a széllel szemben mentünk, az előttem lévő gyerek köpött egy nagyot és a szél rám fújta az egészet a biciklizés közben

szólok neki, hogy hé!!!!!!! mit csináltál.....

erre elkezd káromkodni, hogy nem tehet róla, hogy fúj a szél, neki csak egy bogár ment a szájába, nem fogja lenyelni


mire én, ember, te leköptél és az arcomba is ment

erre rámfintorgott és megelőzött


szerintetek most ez kinek a hibája volt??

leköpni valakit menet közeben???? hiszen tudta, hogy vannak mögötte



2015. szept. 8. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaza van. Oké rádment, de ha neked belerepül egy bogár a szádba, akkor gondolkodás nélkül, reflexből védekezel, és kiköpöd. Nem volt szándékos köpés, nem sok jogod van felháborodni, továbbá nem is a te hibád, csak így jött ki.Persze szebben is mondhatta volna, de a lényeg hogy nem tehet róla. Ha szembe ülnél valakivel, és belemászna a szádba valami, biztos h telibe köpnéd az illetőt.
2015. szept. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lefele is lehetett volna köpni


Amugy is lehet kitalálta ezt a bogaras baromságot


Úgy szájba rúgtam volna a gyereket hogy szétnyílik a szája

2015. szept. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na megjöttek az erőspisták is :D


Szóval nem tehet róla, így jött ki nem direkt volt,ezért nem kell balhézni. Az meg nem tiszta hogy " rámfintorgott és megelőzött" Akkor most előtted volt vagy mögötted?

2015. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!