Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztály főnököm szerint...

Aramnd kérdése:

Az osztály főnököm szerint hiba volt, amikor az utcán egy 16 éves büdös kölyök belerúgott a hajlatomba, suli felé menet. És addig vertem míg földre nem került. Tényleg hiba volt?

Figyelt kérdés
Nem lett semmi baja,csak egy szép monoklija.Szerintetek annyiban kellet volna hagynom hogy hátulról nekem jött?
2015. máj. 7. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha direkt, magától, menőzésből csinálta, szerintem megérdemelte.
2015. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Jól tetted!
2015. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerinte mit kellett volna tenned? Elszaladni?
2015. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanár, nem fogja azt mondani, hogy jól tetted. Az biztos, hogy a srác egyedül nem kötözködik már veled, de akár a jövőben lehet, hogy a haverjaival rád szállnak keményebben.
2015. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szaros kis monoklival megúszta? Hát ez biztos nem volt hiba.
2015. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha véletlen volt akkor rosszul reagáltál. Ha nem akkor adhattál volna neki többet, mert ezek egy kis széltől is földre esnek.
2015. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Így kell ezt csinálni ;)
2015. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm... én 19 éves vagyok, de még egy taknyos kölyök se kezdett ki velem OK NÉLKÜL. Tedd fel magadnak ezt a kérdést, hogy miért csinálta? És az elverés mellett (vagy helyett) tisztázni is kellett volna vele, hogy ezt miért csinálta. Ha teljesen ok nélkül, akkor elküldeni pszichológiai tesztre az iskolaorvossal. :D
2015. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!