Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti bele isztok a tejesdobozba,...

Ti bele isztok a tejesdobozba, teakancsóba stb.?

Figyelt kérdés
Ez természetes dolog? Bele inni úgy, hogy más is fog?
2015. szept. 8. 08:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha fizetnének, sem venném a számhoz a tejesdobozt, amit mindenki összefogdos a boltban. Teakancsóból meg tutira a nyakamba önteném a teát, nem arra van kialakítva, hogy igyanak belőle. Ha ezek közül bármelyiket többen használjuk, akkor meg eleve tabu, hogy beleigyak. Arra van a pohár meg a csésze.
2015. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
bele hát, tejespohárba, kólásüvegbe, teáskancsóba. sokszor a lábasból is megeszem az aznapi vacsorát. rossz szokás, de családon belül nem nagy tragédia, engem nem zavar ha más beleiszik ebbe abba. a tejesdoboznak a kupak alatti részét esetleg a gép fogdosta a gyárban, mások nem.
2015. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 akela70 válasza:
Én kiiszom belőle, beleinni soha.
2015. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nem. de 1,5 literes üvegből szoktam inni(a párom is) ahhoz nem fogunk be poharat (ásványvíz,gyümölcslevek)

de tejesdobozba meg teáskancsóba sose innék bele.főleg hogyha mással élek és olyannal akit zavar

2015. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A tej forralóban van, szóval nem, teakancsóból kényelmetlen, viszont a vizet üvegből iszom, senki sem leprás a családból, hogy poharat vegyek elő.
2015. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
én még bele is hugyozok
2015. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Ha fizetnének, sem venném a számhoz a tejesdobozt, amit mindenki összefogdos a boltban"


Részben igaz, de a legtöbbje, főleg amiből inni is lehet csavaros kupakos, szóval ahhoz a részéhez nem ér hozzá emberi kéz. Néha iszok belőle, ha tudom, hogy más nem fog.

2015. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, gyűlölök mosogatni. :D Én mindent üvegből, dobozból iszok. A tányérokkal, evőeszközökkel is spórolok.
2015. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy ennyien isznak tejesdobozból, üvegből, eddig csak filmekben láttam ilyet, nálunk nem szokás. Egyszer próbáltam a maradék kiinni a tejes dobozból, akkor is az orromban landolt a tej és a nyakamban, de olyanba soha nem innék bele, amiből más is szeretne inni, számomra ez gusztustalan dolog. Nem beszélve arról, hogy betegséget is el lehet így kapni egymástól.
2015. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
csak úgy iszok.
2015. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!