Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti bele isztok a tejesdobozba,...

Ti bele isztok a tejesdobozba, teakancsóba stb.?

Figyelt kérdés
Ez természetes dolog? Bele inni úgy, hogy más is fog?
2015. szept. 8. 08:49
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy mire a gyárból a boltba kerül, mennyien összefogdossák, mennyi baktérium kerül rá!
2015. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mire a teafű a filterbe kerül, hány indiai asszonyság kezén megy át? Azt nem mossák ám ugye... A tejesdoboz lemosható, ahogy a sörösüveg vagy doboz, gyümölcslé, kóla, és a többi millió dobozos és üveges termék is.

De aki ennyire retteg a fertőzésektől, az gondolom soha nem jár mezítláb a lakásában mert elkaphat valamit, soha nem ül fertőtlenítés nélkül más után vécére, nem használja a csapot/wc-lehúzót amit más a koszos kezével megfogott, és nem csókolja meg a párját, akinek a szája hemzseg a baktériumoktól.

Szar lehet hipochonderként élni.

2015. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Nem értem én se azokat az embereket akik minden bacitól rettegnek. Aztán meg a gyerekeikre is átragasztják ezt, nem lesz immunrendszerük, aztán csodálkoznak, hogy nincs olyan hét mikor nem beteg a lurkó.
2015. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Igaz tejet például alapból nem iszok. A teáskancsóból ivással pedig a hajmosást is letudnám egyben, szóval az is felejtős. :D

De amúgy nem jellemző. Ha néhány óra alatt megiszok egy üdítőt, akkor nincs vele gondom. A tovább tárolt dolgokba nem iszok bele. Nem vagyok germofób, de volt szerencsém látni, hogy mire képes az emberi nyál, mikor valaki beleivott a befőttbe és másnapra finoman szólva is megbuggyant és felhabzott. Bennem él ez a kép, szóval már csak ezért se. :D

Meg közösködni sem szoktam, nem szeretnék herpeszt vagy hasonlót.

De más felőlem úgy iszik bele otthon, ahogy akar. Bár azért jobb lenne, ha szólna róla, mielőtt nekem is tölt belőle. De amiről nem tudok, nem fáj. :D

2015. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!