Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ez igy? Baj lenne velem?

Rossz ez igy? Baj lenne velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csendes vagyok, megvagyok magamban, nem halok meg ha egyedul kell lennem a suliban. Introventalt vagyok, tomegfobias.Barataim javareszt a neten vannak. Ha valaki probal megbantani, altalaban elengedem a fulem mellett, es nem is reagalok ra.Peldaul ma is lecsunyazott az osztalytarsam, es magat fenyezte, hogy o mrnnyi pasinak kell, en meg tettem ra magasrol.

Zarkozott vagyok.

Hipochonder, paranoia gyotor, es ez a stressz merteketol valtazo.

Hobbim a rajzolas, az iras, es az olvasas.

Jo tanulo vagyok.

Ez baj...?



2015. szept. 4. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,nem sok barátod lesz így akire tudnál számítani ha szar helyzetben vagy,vagy elmondani a gondjaid.
2015. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, én is hasonló vagyok, amíg téged nem zavar addig miért lenne baj? Az ilyen gyerekek kikopnak átlagos tudásukkal meg múló szépségükkel (mint akit írtál) de te csak fejlődhetsz.
2015. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha beszólnak, előbb-utóbb szólj vissza. Ha csak 1-2x szólogat be akkor hagyd, de ha rendszeresen kötekednek akkor szólj vissza, egy idő után leszállnak.

A hipochondriával és társaival keressetek szerintem egy szakértőt. Ezt nem bántásból írom. Hidd el jobb lesz neked is, és talán az introvertált személyiségeden is segít :)


Az hogy zárkózott vagy, és főleg neten vannak barátaid nem feltétlenül jelent rosszat (én is hasonlóképpen vagyok), csak azért ne ess a ló túloldalára mert az sem jó. Nincs semmi baj a zárkózottsággal, de azért néha mozdulj ki egy kicsit :D


Az hogy jó tanuló vagy, egyáltalán nem baj (bár szerintem ez magától értetődik) illetve a hobbijaid szerintem teljesen normálisak. Kinek ez, kinek az, ha te ebben érzed jól magad akkor csináld ezt :D

2015. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jéééé ez én vagyok, üdv a klubban , nekem már alvászavarom is van C:
2015. szept. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj,hanem a társadalommal,meg a generációkkal.Veled inkább az a baj,hogy nem látod be,hogy te is ember vagy,vannak hibáid,és ez normális.Másokat nem kell tökéletesnek látni,mert elárulok valamit:SENKI NEM TÖKÉLETES!

Örülök,hogy valami csoda folytán tudtál magadról valami jót írni:jó tanuló vagy!Nem,EZ NEM BAJ!!!!!!Sőt!Ez egy hatalmas előny lesz később,nem másokkal szemben,hanem magadért,és másokkal együtt.A jó tanulók többre mennek,és előbbre jutnak mindig.Aki tanul,az nem lesz elveszett,ismerni kell bizonyos dolgokat,elég sok mindent az életben.Akkor érthetsz meg valamit,ha tanulsz róla,ha megismered!


Gondoljunk csak bele... amikor babák voltunk,te is ugyanúgy rácsodálkoztál a világra,hogy milyen szép,és olykor félelmetes.Hallottad a hangokat,láttad a színeket,a formákat,érezted az illatokat,érezted egy anyagnak a minőségét,hogy puha-e,vagy forró,vagy hideg.És rád is ugyanúgy rád szóltak,ahogy rám is,ha valami olyat tettünk,ami nem vezetett jóra.


Az újdonságokat már másképp vizsgáljuk,megpróbálunk több információt megszerezni mindenről.Most már nem elég,hogy illata van,vagy szaga van,vagy hogy milyen a színe,a formája,az anyaga.Most már kell az is,hogy mire jó az adott tárgy?Vagy ha egy embert ismersz meg,nem csak azt döntöd el,hogy szimpatikus,hanem azt is,hogy bízz-e benne?...stb.


Jóval több információra van szükségünk!:) És ez nem rossz.A kíváncsiság oda vezetett,hogy tudunk sütni sütőben,a kreativítás meg oda,hogy házakban lakunk,nem barlangokban.:DD

2015. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!