Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Mit gondoltok erről? Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy megválok azoktól az emberektől, akik (szerintem) rossz hatással vannak rám. Egy régi barátommal kezdtem. Ragaszkodó típus vagyok és most félek, hogy később megbánom majd. Az a probléma, hogy elég sűrűn rossz döntéseket hozok, ráadásul nagyon lehangolt, szeszélyes tudok lenni. Nem igazán tudom eldönteni, hogy a saját sérelmeimet vetítem ki a környezetemre vagy alapja is van a dolgoknak...

Az elmúlt hónapokban mélypontra kerültem és emiatt nem gondolkodom tisztán. Most legszívesebben lecserélném az egész környezetemet, magammal együtt. Szerintetek van értelme leküzdeni a rossz érzéseket, ha rosszul érzem magamat egy kapcsolatban és kitartani a másik mellett, vagy inkább csak magamra koncentráljak és ne foglalkozzak a régi emlékekkel, szálakkal? 20L



2013. dec. 5. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEm világos, hogy MIT akarsz tenni.


Ha netán azt, hogy akik "akik (szerintem) rossz hatással vannak rám",azoknak megmondod, hogy többé em akarod öket látni, akkor IGEN, nagyon rosszul döntöttél.

Egyrészt, mert a "szerinted" nem feltétlen igaz, masrészt meg ahogy írod, nem vagy képes egészen tisztán gondolkodni.


Ami megoldás, az az lehetne, hoyg ezeknek az embereknek megmondod, hogy most IDEIGLENESEN szeretnél egyedül lenni, és kéred öket, ne keressenek, amig nem jössz egyenesbe.

2013. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a barátság egyoldalú volt és önző. Az emberek csak felszínesen vesznek részt az életemben. Utálom a felszínes kapcsolatokat Azt szeretem, ha valami egyenes. Ideges vagyok a folytonos "játszmák" miatt. Vagy keressenek, vagy ne. Vagy érezzem a törődést, vagy hagyjanak békén. Na mindegy, a válaszod egyébként hasznos, megfogadom és köszönöm.
2013. dec. 5. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Neked kell elég erősnek lenned ahhoz, hogy az úgymond rossz hatású emberek ne rántsanak magukkal. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik teljesen mások, mint én, mondhatni rossz hatással lennének rám, ha hagynám. De nem hagyom. Megvan a saját életvitelem, felfogásom, amihez ragaszkodom. És ettől nem tud senki sem eltéríteni. Ennyi. :)
2013. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, de szerintem egészen más, ha az ismerőseid vannak rád rossz hatással, vagy a barátaid, családod. Az ismerőseim engem sem érdekelnek, hozzájuk nem köt semmi.
2013. dec. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!